У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6301 Черкаси — Христинівка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6301 сполученням Черкаси - Христинівка відправляється зі станції Черкаси о 17.23 і прибуває на станцію Христинівка о 22.34 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 11 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 29 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 42 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Сміла, Цвіткове, Шпола, Стецівка, Звенигородка, Новоселиця, Тальне, Поташ, Яроватка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Черкаси 17.23
Білозір'я 17.43 1 хв  17.44 20 хв 
Сміла 18.00 4 хв  18.04 37 хв 
Ім. Тараса Шевченка 18.12 8 хв  18.20 49 хв 
Цвіткове 18.57 14 хв  19.11 1 г  34 хв 
Сигнаївка 19.23 1 хв  19.24 2 г 
Шпола 19.37 1 хв  19.38 2 г  14 хв 
Іскрене 19.56 1 хв  19.57 2 г  33 хв 
Стецівка 20.04 1 хв  20.05 2 г  41 хв 
Багачеве 20.17 1 хв  20.18 2 г  54 хв 
Звенигородка 20.27 1 хв  20.28 3 г  4 хв 
Катеринопіль 20.33 1 хв  20.34 3 г  10 хв 
Новоселиця 20.43 1 хв  20.44 3 г  20 хв 
Степна 20.58 1 хв  20.59 3 г  35 хв 
Тальне 21.09 1 хв  21.10 3 г  46 хв 
Шаласька 21.29 1 хв  21.30 4 г  6 хв 
Поташ 21.53 1 хв  21.54 4 г  30 хв 
Подібне 22.05 1 хв  22.06 4 г  42 хв 
Яроватка 22.13 1 хв  22.14 4 г  50 хв 
132 Км 22.19 1 хв  22.20 4 г  56 хв 
Христинівка 22.34 5 г  11 хв 

У розкладі поїзда 6301 Черкаси — Христинівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031