У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6301 Черкаси — Христинівка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Черкаси - Христинівка номер 6301 відправляється зі станції Черкаси о 17.23 і прибуває на станцію Христинівка о 22.40 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 17 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 20 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 34 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 43 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Сміла, Цвіткове, Шпола, Іскрене, Багачеве, Катеринопіль, Степна, Шаласька, Подібне, 132 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Черкаси 17.23
Білозір'я 17.43 1 хв  17.44 20 хв 
Сміла 18.00 4 хв  18.04 37 хв 
Ім. Тараса Шевченка 18.12 8 хв  18.20 49 хв 
Цвіткове 18.57 14 хв  19.11 1 г  34 хв 
Сигнаївка 19.23 1 хв  19.24 2 г 
Шпола 19.37 1 хв  19.38 2 г  14 хв 
Васильків 19.46 1 хв  19.47 2 г  23 хв 
Іскрене 19.57 1 хв  19.58 2 г  34 хв 
Стецівка 20.05 1 хв  20.06 2 г  42 хв 
Багачеве 20.18 1 хв  20.19 2 г  55 хв 
Звенигородка 20.28 1 хв  20.29 3 г  5 хв 
Катеринопіль 20.34 1 хв  20.35 3 г  11 хв 
Новоселиця 20.44 1 хв  20.45 3 г  21 хв 
Степна 20.59 1 хв  21.00 3 г  36 хв 
Тальне 21.10 1 хв  21.11 3 г  47 хв 
Шаласька 21.30 1 хв  21.31 4 г  7 хв 
Поташ 21.50 1 хв  21.51 4 г  27 хв 
Подібне 22.06 1 хв  22.07 4 г  43 хв 
Яроватка 22.19 1 хв  22.20 4 г  56 хв 
132 Км 22.26 1 хв  22.27 5 г  3 хв 
Христинівка 22.40 5 г  17 хв 

У розкладі поїзда 6301 Черкаси — Христинівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31