У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6301 Черкаси — Христинівка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Черкаси - Христинівка номер 6301 відправляється зі станції Черкаси о 17.30 і прибуває на станцію Христинівка о 23.04 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 34 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 21 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 52 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 42 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6301 Черкаси - Христинівка пролягає по таким станціям як Білозір'я, Ім. Тараса Шевченка, Сигнаївка, Васильків, Стецівка, Звенигородка, Новоселиця, Тальне, Поташ, Яроватка.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

З 23.11.2022 переводяться у розряд «за вимогою» 1 хвилина зупинки по ст. Подібне та з.п. Ліщинівка для приміського поїзду №6302/6301 сполученням Христинівка – Черкаси - Христинівка.

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Черкаси 17.30
898 Км Роз'їзд 17.40 1 хв  17.41 10 хв 
Білозір'я 17.52 1 хв  17.53 22 хв 
Сміла 18.10 1 хв  18.11 40 хв 
Ім. Тараса Шевченка 18.20 15 хв  18.35 50 хв 
Цвіткове 19.17 8 хв  19.25 1 г  47 хв 
Сигнаївка 19.41 1 хв  19.42 2 г  11 хв 
Шпола 19.58 1 хв  19.59 2 г  28 хв 
Васильків 20.08 1 хв  20.09 2 г  38 хв 
Іскрене 20.20 1 хв  20.21 2 г  50 хв 
Стецівка 20.27 1 хв  20.28 2 г  57 хв 
Багачеве 20.40 1 хв  20.41 3 г  10 хв 
Звенигородка 20.51 1 хв  20.52 3 г  21 хв 
Катеринопіль 20.57 1 хв  20.58 3 г  27 хв 
Новоселиця 21.06 1 хв  21.07 3 г  36 хв 
Степна 21.19 1 хв  21.20 3 г  49 хв 
Тальне 21.30 1 хв  21.31 4 г 
Шаласька 21.55 1 хв  21.56 4 г  25 хв 
Поташ 22.18 1 хв  22.19 4 г  48 хв 
Подібне 22.30 1 хв  22.31 5 г 
Яроватка 22.40 1 хв  22.41 5 г  10 хв 
132 Км 22.47 1 хв  22.48 5 г  17 хв 
Христинівка 23.04 5 г  34 хв 

У розкладі поїзда 6301 Черкаси — Христинівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031