У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6301 Черкаси — Христинівка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Черкаси - Христинівка номер 6301 відправляється зі станції Черкаси о 17.23 і прибуває на станцію Христинівка о 22.42 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 19 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 20 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 38 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 41 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6301 Черкаси - Христинівка пролягає по таким станціям як Сміла, Цвіткове, Шпола, Іскрене, Багачеве, Катеринопіль, Степна, Шаласька, Подібне, 132 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Поїзд №6302/6301 сполученням Христинівка – Черкаси – Христинівка курсує по парних числах. З 18.04.2022 додатково призначається курсування по п'ятницях.

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Черкаси 17.23
Білозір'я 17.44 1 хв  17.45 21 хв 
Сміла 18.02 1 хв  18.03 39 хв 
Ім. Тараса Шевченка 18.13 15 хв  18.28 50 хв 
Цвіткове 19.00 8 хв  19.08 1 г  37 хв 
Сигнаївка 19.24 1 хв  19.25 2 г  1 хв 
Шпола 19.41 1 хв  19.42 2 г  18 хв 
Васильків 19.51 1 хв  19.52 2 г  28 хв 
Іскрене 20.03 1 хв  20.04 2 г  40 хв 
Стецівка 20.10 1 хв  20.11 2 г  47 хв 
Багачеве 20.23 1 хв  20.24 3 г 
Звенигородка 20.34 1 хв  20.35 3 г  11 хв 
Катеринопіль 20.40 1 хв  20.41 3 г  17 хв 
Новоселиця 20.49 1 хв  20.50 3 г  26 хв 
Степна 21.02 1 хв  21.03 3 г  39 хв 
Тальне 21.13 1 хв  21.14 3 г  50 хв 
Шаласька 21.38 1 хв  21.39 4 г  15 хв 
Поташ 22.01 1 хв  22.02 4 г  38 хв 
Подібне 22.12 1 хв  22.13 4 г  49 хв 
Яроватка 22.21 1 хв  22.22 4 г  58 хв 
132 Км 22.27 1 хв  22.28 5 г  4 хв 
Христинівка 22.42 5 г  19 хв 

У розкладі поїзда 6301 Черкаси — Христинівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930