У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Звенигородка - Цвіткове
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Звенигородка - Цвіткове:

Поточний розклад електричок Звенигородка - Цвіткове включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 16 г 54 хв зі станції Звенигородка і прибуває на станцію Цвіткове о 18 г 20 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6302 сполученням Христинівка - Черкаси, в цьому випадку поїздка займе 1 г 35 хв. Між станціями Звенигородка і Цвіткове цей електропоїзд проїжджає 6 зупинок. Серед них Багачеве(09.15), Шпола(10.01), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Звенигородка - Цвіткове, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Звенигородка Цвіткове ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Звенигородка - Цвіткове можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Звенигородка та Цвіткове – 55.0 км. Ціна квитка на електричку Звенигородка Цвіткове складає 28.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6302 Христинівка Черкаси 09.05
Звенигородка
10.40
Цвіткове
1 г 35 хв Курсує щоденно - переглянути
6356 Умань Черкаси 16.54
Звенигородка
18.20
Цвіткове
1 г 26 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Звенигородка -Цвіткове можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Звенигородка — Цвіткове

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Цвіткове — Звенигородка