У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6302 Христинівка — Черкаси Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6302 сполученням Христинівка - Черкаси відправляється зі станції Христинівка о 06.46 і прибуває на станцію Черкаси о 11.33 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 47 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 12 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 35 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як 132 Км, Подібне, Шаласька, Новоселиця, Звенигородка, Стецівка, Шпола, Цвіткове, Сміла.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Христинівка 06.46
Ліщинівка 06.56 1 хв  06.57 10 хв 
132 Км 07.02 1 хв  07.03 16 хв 
Яроватка 07.09 1 хв  07.10 23 хв 
Подібне 07.17 1 хв  07.18 31 хв 
Поташ 07.27 1 хв  07.28 41 хв 
Шаласька 07.47 1 хв  07.48 1 г  1 хв 
Тальне 08.12 1 хв  08.13 1 г  26 хв 
Новоселиця 08.35 1 хв  08.36 1 г  49 хв 
Катеринопіль 08.42 1 хв  08.43 1 г  56 хв 
Звенигородка 08.48 1 хв  08.49 2 г  2 хв 
Багачеве 08.57 1 хв  08.58 2 г  11 хв 
Стецівка 09.09 2 хв  09.11 2 г  23 хв 
Іскрене 09.17 1 хв  09.18 2 г  31 хв 
Шпола 09.35 1 хв  09.36 2 г  49 хв 
Сигнаївка 09.48 2 хв  09.50 3 г  2 хв 
Цвіткове 10.01 8 хв  10.09 3 г  15 хв 
Ім. Тараса Шевченка 10.42 8 хв  10.50 3 г  56 хв 
Сміла 10.58 1 хв  10.59 4 г  12 хв 
Білозір'я 11.13 1 хв  11.14 4 г  27 хв 
Черкаси 11.33 4 г  47 хв 

У розкладі поїзда 6302 Христинівка — Черкаси можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Березень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Квітень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930