У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6302 Христинівка — Черкаси Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6302 сполученням Христинівка - Черкаси відправляється зі станції Христинівка о 06.46 і прибуває на станцію Черкаси о 11.33 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 47 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 19 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 15 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 32 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як 132 Км, Подібне, Шаласька, Новоселиця, Звенигородка, Стецівка, Шпола, Цвіткове, Сміла.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Христинівка 06.46
Ліщинівка 06.56 1 хв  06.57 10 хв 
132 Км 07.02 1 хв  07.03 16 хв 
Яроватка 07.09 1 хв  07.10 23 хв 
Подібне 07.17 1 хв  07.18 31 хв 
Поташ 07.27 1 хв  07.28 41 хв 
Шаласька 07.47 1 хв  07.48 1 г  1 хв 
Тальне 08.12 1 хв  08.13 1 г  26 хв 
Новоселиця 08.35 1 хв  08.36 1 г  49 хв 
Катеринопіль 08.42 1 хв  08.43 1 г  56 хв 
Звенигородка 08.48 1 хв  08.49 2 г  2 хв 
Багачеве 08.57 1 хв  08.58 2 г  11 хв 
Стецівка 09.09 2 хв  09.11 2 г  23 хв 
Іскрене 09.17 1 хв  09.18 2 г  31 хв 
Шпола 09.35 1 хв  09.36 2 г  49 хв 
Сигнаївка 09.48 2 хв  09.50 3 г  2 хв 
Цвіткове 10.04 6 хв  10.10 3 г  18 хв 
Ім. Тараса Шевченка 10.43 7 хв  10.50 3 г  57 хв 
Сміла 10.58 1 хв  10.59 4 г  12 хв 
Білозір'я 11.13 1 хв  11.14 4 г  27 хв 
Черкаси 11.33 4 г  47 хв 

У розкладі поїзда 6302 Христинівка — Черкаси можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031