У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6302 Христинівка — Черкаси Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Христинівка - Черкаси номер 6302 відправляється зі станції Христинівка о 06.12 і прибуває на станцію Черкаси о 11.53 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 41 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 20 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 50 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 51 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6302 Христинівка - Черкаси пролягає по таким станціям як 132 Км, Подібне, Шаласька, Новоселиця, Звенигородка, Стецівка, Васильків, Сигнаївка, Ім. Тараса Шевченка, Білозір'я.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Поїзд №6302/6301 сполученням Христинівка – Черкаси – Христинівка курсує по парних числах. З 18.04.2022 додатково призначається курсування по п'ятницях.

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Христинівка 06.12
Ліщинівка 06.23 1 хв  06.24 11 хв 
132 Км 06.27 1 хв  06.28 15 хв 
Яроватка 06.34 1 хв  06.35 22 хв 
Подібне 06.46 1 хв  06.47 34 хв 
Поташ 06.58 1 хв  06.59 46 хв 
Шаласька 07.19 6 хв  07.25 1 г  7 хв 
Тальне 07.48 1 хв  07.49 1 г  36 хв 
Новоселиця 08.11 1 хв  08.12 1 г  59 хв 
Катеринопіль 08.20 1 хв  08.21 2 г  8 хв 
Звенигородка 08.26 1 хв  08.27 2 г  14 хв 
Багачеве 08.37 1 хв  08.38 2 г  25 хв 
Стецівка 08.50 2 хв  08.52 2 г  38 хв 
Іскрене 08.59 1 хв  09.00 2 г  47 хв 
Васильків 09.17 1 хв  09.18 3 г  5 хв 
Шпола 09.27 7 хв  09.34 3 г  15 хв 
Сигнаївка 09.48 1 хв  09.49 3 г  36 хв 
Цвіткове 10.04 8 хв  10.12 3 г  52 хв 
Ім. Тараса Шевченка 10.53 13 хв  11.06 4 г  41 хв 
Сміла 11.15 1 хв  11.16 5 г  3 хв 
Білозір'я 11.30 1 хв  11.31 5 г  18 хв 
Черкаси 11.53 5 г  41 хв 

У розкладі поїзда 6302 Христинівка — Черкаси можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930