У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Звірів - Клепачів
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Звірів - Клепачів:

Поточний розклад електричок Звірів - Клепачів включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 10 г 05 хв зі станції Звірів і прибуває на станцію Клепачів о 11 г 39 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6359-6360 сполученням Здолбунів-Пас. - Ковель, в цьому випадку поїздка займе 1 г 37 хв. Між станціями Звірів і Клепачів цей електропоїзд проїжджає 12 зупинок. Серед них Веснянка(16.36), Прилуцька(17.35), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Звірів - Клепачів, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Звірів Клепачів ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Звірів - Клепачів можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Звірів та Клепачів – 45.9 км. Ціна квитка на електричку Звірів Клепачів складає 27.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6353-6354 Здолбунів Ковель 10.05
Звірів
11.39
Клепачів
1 г 34 хв Курсує по особливому графіку - переглянути
6359-6360 Здолбунів Ковель 16.32
Звірів
18.09
Клепачів
1 г 37 хв Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Звірів -Клепачів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Звірів — Клепачів

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Клепачів — Звірів