У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6359-6360 Здолбунів — Ковель Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Здолбунів - Ковель номер 6359-6360 відправляється зі станції Здолбунів-Пас. о 14.50 і прибуває на станцію Ковель о 19.30 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 40 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 45 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 13 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 27 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6359-6360 Здолбунів - Ковель пролягає по таким станціям як Рівне, 245 Км, Ветеранів, Олика, Веснянка, Промислова, Промислова, Клепачів, Переспа, Вівчицьк, Колодяжне.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Здолбунів-Пас. 14.50
Квасилів 14.56 1 хв  14.57 6 хв 
Басів Кут 15.01 1 хв  15.02 11 хв 
Дворецька 15.06 1 хв  15.07 16 хв 
Рівне 15.09 2 хв  15.11 19 хв 
Великий Олексин 15.17 1 хв  15.18 27 хв 
Обарів 15.23 1 хв  15.24 33 хв 
Городок 15.28 1 хв  15.29 38 хв 
245 Км 15.31 1 хв  15.32 41 хв 
Грабів 15.36 1 хв  15.37 46 хв 
Оржів 15.39 1 хв  15.40 49 хв 
Клевань 15.45 1 хв  15.46 55 хв 
Ветеранів 15.49 1 хв  15.50 59 хв 
Новостав 15.52 1 хв  15.53 1 г  2 хв 
Цумань 16.00 1 хв  16.01 1 г  10 хв 
271 Км 16.05 1 хв  16.06 1 г  15 хв 
Олика 16.12 1 хв  16.13 1 г  22 хв 
Пальче 16.18 1 хв  16.19 1 г  28 хв 
Арматнів 16.22 1 хв  16.23 1 г  32 хв 
Звірів 16.27 1 хв  16.28 1 г  37 хв 
Веснянка 16.32 1 хв  16.33 1 г  42 хв 
Ківерці 16.39 2 хв  16.41 1 г  49 хв 
Жабки 16.44 1 хв  16.45 1 г  54 хв 
Дачне 16.49 1 хв  16.50 1 г  59 хв 
Промислова 16.54 1 хв  16.55 2 г  4 хв 
Прилуцька 16.57 1 хв  16.58 2 г  7 хв 
Луцьк 17.01 25 хв  17.26 2 г  11 хв 
Прилуцька 17.29 1 хв  17.30 2 г  39 хв 
Промислова 17.32 1 хв  17.33 2 г  42 хв 
Дачне 17.37 1 хв  17.38 2 г  47 хв 
Жабки 17.41 1 хв  17.42 2 г  51 хв 
Ківерці 17.46 10 хв  17.56 2 г  56 хв 
Клепачів 18.03 1 хв  18.04 3 г  13 хв 
Валер'янівка 18.09 1 хв  18.10 3 г  19 хв 
Рожище 18.14 1 хв  18.15 3 г  24 хв 
Бірок 18.21 1 хв  18.22 3 г  31 хв 
Переспа 18.27 1 хв  18.28 3 г  37 хв 
Трилісці 18.32 1 хв  18.33 3 г  42 хв 
Стохід 18.37 1 хв  18.38 3 г  47 хв 
Голоби 18.45 4 хв  18.49 3 г  55 хв 
Вівчицьк 18.53 1 хв  18.54 4 г  3 хв 
Погиньки 18.57 1 хв  18.58 4 г  7 хв 
352 Км 19.01 1 хв  19.02 4 г  11 хв 
Любитів 19.07 4 хв  19.11 4 г  17 хв 
Колодяжне 19.20 1 хв  19.21 4 г  30 хв 
Білий Налив 19.25 2 хв  19.27 4 г  35 хв 
Ковель 19.30 4 г  40 хв 

У розкладі поїзда 6359-6360 Здолбунів-Пас. — Ковель можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728    
Березень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031