У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6359 Здолбунів-Пас. — Ковель Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6359 сполученням Здолбунів-Пас. - Ковель відправляється зі станції Здолбунів-Пас. о 14.50 і прибуває на станцію Ковель о 19.30 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 4 г 40 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 45 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 19 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 21 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Рівне, 245 Км, Ветеранів, Олика, Веснянка, Промислова, Промислова, Клепачів, Переспа, Вівчицьк, Колодяжне.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Здолбунів-Пас. 14.50
Квасилів 14.56 1 хв  14.57 6 хв 
Басів Кут 15.01 1 хв  15.02 11 хв 
Дворецька 15.06 1 хв  15.07 16 хв 
Рівне 15.09 2 хв  15.11 19 хв 
Великий Олексин 15.18 1 хв  15.19 28 хв 
Обарів 15.25 1 хв  15.26 35 хв 
Городок 15.30 1 хв  15.31 40 хв 
245 Км 15.33 1 хв  15.34 43 хв 
Грабів 15.38 1 хв  15.39 48 хв 
Оржів 15.41 1 хв  15.42 51 хв 
Клевань 15.47 1 хв  15.48 57 хв 
Ветеранів 15.51 1 хв  15.52 1 г  1 хв 
Новостав 15.54 1 хв  15.55 1 г  4 хв 
Цумань 16.02 1 хв  16.03 1 г  12 хв 
271 Км 16.08 1 хв  16.09 1 г  18 хв 
Олика 16.15 1 хв  16.16 1 г  25 хв 
Пальче 16.22 1 хв  16.23 1 г  32 хв 
Арматнів 16.26 1 хв  16.27 1 г  36 хв 
Звірів 16.31 1 хв  16.32 1 г  41 хв 
Веснянка 16.36 1 хв  16.37 1 г  46 хв 
Ківерці 16.43 3 хв  16.46 1 г  53 хв 
Жабки 16.49 1 хв  16.50 1 г  59 хв 
Дачне 16.54 1 хв  16.55 2 г  4 хв 
Промислова 16.59 1 хв  17.00 2 г  9 хв 
Прилуцька 17.02 1 хв  17.03 2 г  12 хв 
Луцьк 17.06 14 хв  17.20 2 г  16 хв 
Прилуцька 17.23 1 хв  17.24 2 г  33 хв 
Промислова 17.26 1 хв  17.27 2 г  36 хв 
Дачне 17.31 1 хв  17.32 2 г  41 хв 
Жабки 17.35 1 хв  17.36 2 г  45 хв 
Ківерці 17.40 13 хв  17.53 2 г  50 хв 
Клепачів 18.01 1 хв  18.02 3 г  11 хв 
Валер'янівка 18.07 1 хв  18.08 3 г  17 хв 
Рожище 18.13 1 хв  18.14 3 г  23 хв 
Бірок 18.20 1 хв  18.21 3 г  30 хв 
Переспа 18.26 1 хв  18.27 3 г  36 хв 
Трилісці 18.31 1 хв  18.32 3 г  41 хв 
Стохід 18.36 1 хв  18.37 3 г  46 хв 
Голоби 18.44 5 хв  18.49 3 г  54 хв 
Вівчицьк 18.53 1 хв  18.54 4 г  3 хв 
Погиньки 18.57 1 хв  18.58 4 г  7 хв 
352 Км 19.01 1 хв  19.02 4 г  11 хв 
Любитів 19.07 4 хв  19.11 4 г  17 хв 
Колодяжне 19.20 1 хв  19.21 4 г  30 хв 
Білий Налив 19.25 2 хв  19.27 4 г  35 хв 
Ковель 19.30 4 г  40 хв 

У розкладі поїзда 6359 Здолбунів-Пас. — Ковель можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31