У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Зидьки - Харків-Левада
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) Зидьки - Харків-Левада:

Поточний розклад електричок Зидьки - Харків-Левада включає 2 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 14 г 05 хв зі станції Зидьки і прибуває на станцію Харків-Левада о 15 г 29 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6408 сполученням Ізюм - Харків-Левада, в цьому випадку поїздка займе 1 г 25 хв. Між станціями Зидьки і Харків-Левада цей електропоїзд проїжджає 15 зупинок. Серед них Зміїв(07.54), Васищеве(08.23), Основа(08.54), на яких є можливість зробити пересадку на електрички інших напрямків. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок Зидьки - Харків-Левада, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом Зидьки Харків-Левада ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку Зидьки - Харків-Левада можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Квитки

Відстань між станціями Зидьки та Харків-Левада – 61.2 км. Ціна квитка на електричку Зидьки Харків-Левада складає 25.00 гривень. Вартість проїзду електричкою залежить від відстані, а також області України та залізничної компанії, яка обслуговує цей напрямок.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
6408 Ізюм Харків 07.46
Зидьки
09.11
Харків-Левада
1 г 25 хв Курсує щоденно - переглянути
6426 Ізюм Харків 14.05
Зидьки
15.29
Харків-Левада
1 г 24 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту Зидьки -Харків-Левада можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Зидьки — Харків-Левада

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Харків-Левада — Зидьки