У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

164 Км
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції 164 Км:

Актуальний розклад електричок по станції 164 Км містить всього 33 електричок (приміських поїздів), які з'єднують 164 Км з такими станціями і населеними пунктами як Кам'янське-Пасажирське, Дніпро-Головний, Синельникове-1, П'ятихатки-Стикова, Балівка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 23 г 05 хв до пункту призначення Верхівцеве. Найближчі станції та зупинні пункти 165 Км, 160 Км. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції 164 Км відправляються або прибувають вранці - 10 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Верхівцеве - Дніпро-Головний, П'ятихатки-Пас. - Дніпро-Головний, Дніпро-Головний - Кам'янське-Пасажирське. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції 164 Км відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6047* Дніпро Кам'янське 00.18 1 хв  00.19 Курсує по особливому графіку - переглянути
6002 Верхівцеве Дніпро 05.17 1 хв  05.18 Курсує по особливому графіку - переглянути
6232* Кам'янське Синельникове 05.25 1 хв  05.26 Курсує по особливому графіку - переглянути
6005 Дніпро П'ятихатки 05.43 1 хв  05.44 Курсує по особливому графіку - переглянути
6004 Кам'янське Дніпро 05.53 1 хв  05.54 Курсує по особливому графіку - переглянути
6012* Кам'янське Дніпро 06.47 1 хв  06.48 Курсує по особливому графіку - переглянути
6008 П'ятихатки Дніпро 06.59 1 хв  07.00 Курсує по особливому графіку - переглянути
6253 Дніпро Кам'янське 07.04 1 хв  07.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
6255-6256 Дніпро Балівка 07.04 1 хв  07.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
6010 Верхівцеве Дніпро 07.23 1 хв  07.24 Курсує по особливому графіку - переглянути
6011* Дніпро Кривий Ріг 07.38 1 хв  07.39 Курсує по особливому графіку - переглянути
6013* Дніпро П'ятихатки 08.02 1 хв  08.03 Курсує по особливому графіку - переглянути
6016 П'ятихатки Дніпро 08.43 1 хв  08.44 Курсує по особливому графіку - переглянути
6015* Дніпро П'ятихатки 09.49 1 хв  09.50 Курсує по особливому графіку - переглянути
6018 П'ятихатки Дніпро 10.15 1 хв  10.16 Курсує по особливому графіку - переглянути
6023 Дніпро П'ятихатки 11.31 1 хв  11.32 Курсує по особливому графіку - переглянути
6024 П'ятихатки Дніпро 13.43 1 хв  13.44 Курсує по особливому графіку - переглянути
6027 Дніпро Кривий Ріг 13.44 1 хв  13.45 Курсує по особливому графіку - переглянути
6030 П'ятихатки Дніпро 14.58 1 хв  14.59 Курсує по особливому графіку - переглянути
6031 Дніпро Кам'янське 15.19 1 хв  15.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
6034 Кам'янське Дніпро 16.10 1 хв  16.11 Курсує по особливому графіку - переглянути
6033 Дніпро Кам'янське 16.29 1 хв  16.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
6035* Дніпро П'ятихатки 17.38 1 хв  17.39 Курсує по особливому графіку - переглянути
6036 Кам'янське Дніпро 17.42 1 хв  17.43 Курсує по особливому графіку - переглянути
6037* Дніпро П'ятихатки 18.08 1 хв  18.09 Курсує по особливому графіку - переглянути
6038 П'ятихатки Дніпро 19.04 1 хв  19.05 Курсує по особливому графіку - переглянути
6039 Дніпро Кам'янське 19.28 1 хв  19.29 Курсує по особливому графіку - переглянути
6536 П'ятихатки Дніпро 20.21 1 хв  20.22 Курсує по особливому графіку - переглянути
6041 Дніпро П'ятихатки 20.32 1 хв  20.33 Курсує по особливому графіку - переглянути
6043 Дніпро Верхівцеве 21.19 1 хв  21.20 Курсує по особливому графіку - переглянути
6042 Кривий Ріг Дніпро 21.29 1 хв  21.30 Курсує по особливому графіку - переглянути
6044* П'ятихатки Дніпро 22.13 1 хв  22.14 Курсує по особливому графіку - переглянути
6045* Дніпро Верхівцеве 23.04 1 хв  23.05 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції 164 Км можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції 164 Км