У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6042 Кривий Ріг-Головний — Дніпро-Головний Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6042 сполученням Кривий Ріг-Головний - Дніпро-Головний відправляється зі станції Кривий Ріг-Головний о 18.10 і прибуває на станцію Дніпро-Головний о 22.05 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 55 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 34 зупинках. Приблизний час руху становить 3 г 19 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 36 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Кривий Ріг-Сортувальний, 79 Км, Девладове, Благословенна, Кудашівка, Полівський, 139 Км, Запоріжжя-Кам'янське, 165 Км, 175 Км, 184 км.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Кривий Ріг-Головний 18.10
93 Км 18.17 1 хв  18.18 7 хв 
91 Км 18.24 1 хв  18.25 14 хв 
Кривий Ріг-Сортувальний 18.28 2 хв  18.30 18 хв 
86 Км 18.34 1 хв  18.35 24 хв 
Пичугине 18.41 1 хв  18.42 31 хв 
79 Км 18.46 1 хв  18.47 36 хв 
77 Км 18.50 1 хв  18.51 40 хв 
Приворот 18.55 1 хв  18.56 45 хв 
Девладове 19.05 1 хв  19.06 55 хв 
Спокій 19.12 1 хв  19.13 1 г  2 хв 
Потоцьке 19.22 1 хв  19.23 1 г  12 хв 
Благословенна 19.30 1 хв  19.31 1 г  20 хв 
Милорадівка 19.36 1 хв  19.37 1 г  26 хв 
Сорокопанівка 19.43 1 хв  19.44 1 г  33 хв 
Кудашівка 19.51 1 хв  19.52 1 г  41 хв 
Божедарівка 20.07 1 хв  20.08 1 г  57 хв 
Адамівське 20.17 1 хв  20.18 2 г  7 хв 
Полівський 20.27 1 хв  20.28 2 г  17 хв 
Верхівцеве 20.37 2 хв  20.39 2 г  27 хв 
Верхньодніпровськ 20.54 1 хв  20.55 2 г  44 хв 
139 Км 21.01 1 хв  21.02 2 г  51 хв 
Воскобійня 21.05 1 хв  21.06 2 г  55 хв 
Кам'янське-Пасажирське 21.16 1 хв  21.17 3 г  6 хв 
Запоріжжя-Кам'янське 21.21 1 хв  21.22 3 г  11 хв 
160 Км 21.24 1 хв  21.25 3 г  14 хв 
164 Км 21.29 1 хв  21.30 3 г  19 хв 
165 Км 21.32 1 хв  21.33 3 г  22 хв 
169 Км 21.36 1 хв  21.37 3 г  26 хв 
Сухачівка 21.39 1 хв  21.40 3 г  29 хв 
175 Км 21.43 1 хв  21.44 3 г  33 хв 
178 Км 21.46 1 хв  21.47 3 г  36 хв 
Діївка 21.50 1 хв  21.51 3 г  40 хв 
184 км 21.55 1 хв  21.56 3 г  45 хв 
Горяїнове 21.59 1 хв  22.00 3 г  49 хв 
Дніпро-Головний 22.05 3 г  55 хв 

У розкладі поїзда 6042 Кривий Ріг-Головний — Дніпро-Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Грудень 2018
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31