У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Барвінок
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Барвінок:

Актуальний розклад електричок по станції Барвінок містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Барвінок з такими станціями і населеними пунктами як Миколаїв Вантажний, Тимкове, Долинська. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 59 хв до пункту призначення Долинська. Найближчі станції та зупинні пункти Технікум, Горожене. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Барвінок відправляються або прибувають ввечері - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Миколаїв Вантажний - Долинська. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Барвінок відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6317 Долинська Миколаїв 03.33 2 хв  03.35 Курсує щоденно - переглянути
6314 Миколаїв Тимкове 10.31 1 хв  10.32 Курсує щоденно - переглянути
6313 Тимкове Миколаїв 16.46 2 хв  16.48 Курсує щоденно - переглянути
6318 Миколаїв Долинська 22.58 1 хв  22.59 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Барвінок можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Барвінок