У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

303 Км - Полтава-Киівська
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) 303 Км - Полтава-Киівська:

Поточний розклад електричок 303 Км - Полтава-Киівська включає 4 електричок (приміських поїздів, дизелів), які з'єднують ці станції, серед яких є ранкові, денні. Рекомендується найшвидкісніша електричка (приміський поїзд), яка відправляється о 06 г 50 хв зі станції 303 Км і прибуває на станцію Полтава-Киівська о 07 г 20 хв. Якщо ж в дорозі необхідно провести максимально довгий час, варто вибрати в розкладі електричку номер 6366/6728 сполученням Гребінка - Полтава-Південна, в цьому випадку поїздка займе 0 г 31 хв. Між станціями 303 Км і Полтава-Киівська цей електропоїзд проїжджає 3 зупинок. На цій сторінці завжди можна дізнатися розклад електричок 303 Км - Полтава-Киівська, в тому числі сезонне, чинне влітку і взимку. Перед плануванням поїздки за маршрутом 303 Км Полтава-Киівська ознайомтеся спочатку з розкладом на нашому сайті, а також уточніть це розклад на найближчому вокзалі, так як можливі деякі поточні зміни.
Квитки на електричку 303 Км - Полтава-Киівська можна придбати в касі найближчого вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по маршруту 303 Км -Полтава-Киівська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту 303 Км — Полтава-Киівська

Можете переглянути електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати електрички(приміські поїзди) по маршруту Полтава-Киівська — 303 Км