У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Корсунь - Миронівка
розклад поїздів та електричок

Інформація про розклад поїздів та електричок Корсунь - Миронівка:

Розклад поїздів і електричок Корсунь - Миронівка на даний момент включає поїздів далекого прямування - 7, електричок (приміських поїздів, дизелів) - 2. Перший поїзд відправляється зі станції Корсунь вночі о 01 г 27 хв і прибуває на кінцеву станцію о 01 г 59 хв. Останній поїзд відправляється зі станції Корсунь о 21 г 07 хв і прибуває ввечері в пункт призначення. Згідно з розкладом, середній час в дорозі від пункту відправлення Корсунь до пункту прибуття Миронівка становить 0 г 35 хв: найшвидший поїзд їде 0 г 30 хв, найповільніший - знаходиться в дорозі 0 г 56 хв.
Деякі поїзди від станції Корсунь до станції Миронівка курсують по окремих днях.
Поїзди, що прямують за маршрутом Корсунь - Миронівка проїжджають через такі станції і населені пункти як: Саморідня, Таганча.
Розклад поїздів і електричок за маршрутом Корсунь - Миронівка, показане тут, регулярно оновлюється і завжди доступні літній і зимовий розклад.
Купити квитки на поїзд Корсунь - Миронівка можна в касі найближчого вокзалу або онлайн, а на електричку & nbsp; - тільки в квитковій касі вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів та електричок по маршруту Корсунь -Миронівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Корсунь — Миронівка

Можете переглянути поїзди і електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати поїзди і електрички(приміські поїзди) по маршруту Миронівка — Корсунь

За маршрутом Корсунь - Миронівка курсують
як поїзди далекого прямування,
так і електрички(приміські поїзди):

Показати тільки поїзди сполученням Корсунь - Миронівка Показати тільки електрички сполученням Корсунь - Миронівка