У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Шепетівка(всі вокзали) - Київ
розклад поїздів та електричок

Інформація про розклад поїздів та електричок Шепетівка(всі вокзали) - Київ:

Розклад поїздів і електричок Шепетівка(всі вокзали) - Київ на даний момент включає поїздів далекого прямування - 10, електричок (приміських поїздів, дизелів) - 2. Перший поїзд відправляється зі станції Шепетівка(всі вокзали) вночі о 01 г 40 хв і прибуває на кінцеву станцію о 06 г 00 хв. Останній поїзд відправляється зі станції Шепетівка(всі вокзали) о 17 г 19 хв і прибуває ввечері в пункт призначення. Згідно з розкладом, середній час в дорозі від пункту відправлення Шепетівка(всі вокзали) до пункту прибуття Київ становить 4 г 34 хв: найшвидший поїзд їде 3 г 56 хв, найповільніший - знаходиться в дорозі 6 г 3 хв.
Деякі поїзди від станції Шепетівка(всі вокзали) до станції Київ курсують по окремих днях.
Поїзди, що прямують за маршрутом Шепетівка(всі вокзали) - Київ проїжджають через такі станції і населені пункти як: Новоград-Волинський-1.
Розклад поїздів і електричок за маршрутом Шепетівка(всі вокзали) - Київ, показане тут, регулярно оновлюється і завжди доступні літній і зимовий розклад.
Купити квитки на поїзд Шепетівка(всі вокзали) - Київ можна в касі найближчого вокзалу або онлайн, а на електричку & nbsp; - тільки в квитковій касі вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів та електричок по маршруту Шепетівка -Київ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Шепетівка(всі вокзали) — Київ

Можете переглянути поїзди і електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати поїзди і електрички(приміські поїзди) по маршруту Київ — Шепетівка(всі вокзали)

За маршрутом Шепетівка(всі вокзали) - Київ курсують
як поїзди далекого прямування,
так і електрички(приміські поїзди):

Показати тільки поїзди сполученням Шепетівка(всі вокзали) - Київ Показати тільки електрички сполученням Шепетівка(всі вокзали) - Київ