У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Ужгород - Волосянка-Закарпатська
розклад поїздів та електричок

Інформація про розклад поїздів та електричок Ужгород - Волосянка-Закарпатська:

Розклад поїздів і електричок Ужгород - Волосянка-Закарпатська на даний момент включає поїздів далекого прямування - 1, електричок (приміських поїздів, дизелів) - 4. Перший поїзд відправляється зі станції Ужгород вранці о 08 г 37 хв і прибуває на кінцеву станцію о 10 г 56 хв. Останній поїзд відправляється зі станції Ужгород о 23 г 48 хв і прибуває вночі в пункт призначення. Згідно з розкладом, середній час в дорозі від пункту відправлення Ужгород до пункту прибуття Волосянка-Закарпатська становить 2 г 24 хв: найшвидший поїзд їде 2 г 0 хв, найповільніший - знаходиться в дорозі 2 г 59 хв.
Всі поїзди від станції Ужгород до станції Волосянка-Закарпатська курсують щоденно.
Поїзди, що прямують за маршрутом Ужгород - Волосянка-Закарпатська проїжджають через такі станції і населені пункти як: Доманинці, Дубриничі(пл), Сіль.
Розклад поїздів і електричок за маршрутом Ужгород - Волосянка-Закарпатська, показане тут, регулярно оновлюється і завжди доступні літній і зимовий розклад.
Купити квитки на поїзд Ужгород - Волосянка-Закарпатська можна в касі найближчого вокзалу або онлайн, а на електричку & nbsp; - тільки в квитковій касі вокзалу.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів та електричок по маршруту Ужгород -Волосянка-Закарпатська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Ужгород — Волосянка-Закарпатська

Можете переглянути поїзди і електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати поїзди і електрички(приміські поїзди) по маршруту Волосянка-Закарпатська — Ужгород

За маршрутом Ужгород - Волосянка-Закарпатська курсують
як поїзди далекого прямування,
так і електрички(приміські поїзди):

Показати тільки поїзди сполученням Ужгород - Волосянка-Закарпатська Показати тільки електрички сполученням Ужгород - Волосянка-Закарпатська