У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Верхньодніпровськ - Тернопіль
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Верхньодніпровськ - Тернопіль:

Розклад поїздів Верхньодніпровськ Тернопіль на поточний момент містить 1 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 15 г 3 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 16. Потяги, що курсують за напрямком Верхньодніпровськ Тернопіль найчастіше зупиняються на станціях Вільногірськ, П'ятихатки-Пас., Олександрія, Знам'янка-Пас., Фундукліївка, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 15.19 зі станції Верхньодніпровськ, в кінцевий же пункт Тернопіль-Пас. прибувають вони відповідно о 06.22 за місцевим часом. Мала кількість призначених складів в розкладі Верхньодніпровськ Тернопіль є ознакою того, що даний маршрут не є популярним серед пасажирів. Розклад поїздів Верхньодніпровськ - Тернопіль складено так, що можна поїхати за цим напрямком днем.
Купити квитки на поїзд Верхньодніпровськ - Тернопіль можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Відправлення      Прибуття В дорозі Графік
041П Дніпро Трускавець 15.19
Верхньодніпровськ
06.22
Тернопіль-Пас.
15 г 3 хв Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Верхньодніпровськ -Тернопіль можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Верхньодніпровськ — Тернопіль

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Тернопіль — Верхньодніпровськ