У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Дніпро - Львів
розклад поїздів

Інформація про розклад поїздів Дніпро - Львів:

Розклад поїздів Дніпро Львів на поточний момент містить 7 поїздів, середній час в дорозі між цими станціями складає 17 г 30 хв, а кількість зупинок по даному маршруті - 9. Потяги, що курсують за напрямком Дніпро Львів найчастіше зупиняються на станціях Олександрія, Знам'янка-Пас., Ім. Тараса Шевченка, Тернопіль-Пас., Підволочиськ, графік руху за якими також доступний на нашому сайті. Потяги по даному напрямку відправляються наприклад о 09.12, 14.26 зі станції Дніпро-Головний, в кінцевий же пункт Львів прибувають вони відповідно о 02.49, 08.32 за місцевим часом. Середня кількість призначених складів у розкладі Дніпро Львів говорить про те, що цей напрямок не є дуже важливим, але в той же час постійний пасажиропотік змушує підтримувати залізничне сполучення на такому рівні як зараз. Розклад поїздів Дніпро - Львів складено так, що можна поїхати за цим напрямком вранці, днем, ввечері.
Купити квитки на поїзд Дніпро - Львів можна в касі найближчого вокзалу, а також онлайн.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів по маршруту Дніпро -Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Дніпро — Львів

Можете переглянути поїзди в зворотньому напрямку:

Показати поїзди по маршруту Львів — Дніпро