У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6001-6002 Рава Руська — Львів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Рава Руська - Львів номер 6001-6002 відправляється зі станції Рава Руська о 04.43 і прибуває на станцію Львів о 07.03 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 20 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 3 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 17 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6001-6002 Рава Руська - Львів пролягає по таким станціям як Лужки, Липник, Мощана, Лавриків, Панчишини, Добросин, Заріччя, Глинсько, Жовква, Мацошин, Куликів, Зашків, Завадів, Брюховичі, Рясна, Батарівка, Клепарів.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Рава Руська 04.43
Лужки 04.49 1 хв  04.50 6 хв 
Липник 04.56 1 хв  04.57 13 хв 
Мощана 05.02 1 хв  05.03 19 хв 
Лавриків 05.05 1 хв  05.06 22 хв 
Панчишини 05.12 1 хв  05.13 29 хв 
Добросин 05.18 1 хв  05.19 35 хв 
Заріччя 05.24 1 хв  05.25 41 хв 
Глинсько 05.32 1 хв  05.33 49 хв 
Жовква 05.41 1 хв  05.42 58 хв 
Мацошин 05.50 1 хв  05.51 1 г  7 хв 
Куликів 06.03 1 хв  06.04 1 г  20 хв 
Зашків 06.16 1 хв  06.17 1 г  33 хв 
Завадів 06.25 1 хв  06.26 1 г  42 хв 
Брюховичі 06.39 1 хв  06.40 1 г  56 хв 
Рясна 06.47 1 хв  06.48 2 г  4 хв 
Батарівка 06.52 1 хв  06.53 2 г  9 хв 
Клепарів 06.57 1 хв  06.58 2 г  14 хв 
Львів 07.03 2 г  20 хв 

У розкладі поїзда 6001-6002 Рава Руська — Львів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Лютий 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28