У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Клепарів
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Клепарів:

Актуальний розклад електричок по станції Клепарів містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Клепарів з такими станціями і населеними пунктами як Львів, Рава Руська. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 20 г 53 хв до пункту призначення Рава Руська. Найближчі станції та зупинні пункти Батарівка, Львів. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Клепарів відправляються або прибувають ввечері - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Львів - Рава Руська. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Клепарів відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
965 Рава Руська Львів 06.57 1 хв  06.58 Курсує по особливому графіку - переглянути
964 Львів Рава Руська 20.51 2 хв  20.53 Курсує по особливому графіку - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Клепарів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Клепарів