У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Липник
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Липник:

Актуальний розклад електричок по станції Липник містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Липник з такими станціями і населеними пунктами як Львів, Рава Руська. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 51 хв до пункту призначення Рава Руська. Найближчі станції та зупинні пункти Лужки, Мощана. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Липник відправляються або прибувають ввечері - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Львів - Рава Руська. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Липник відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6001-6002* Рава Руська Львів 05.06 1 хв  05.07 Курсує щоденно - переглянути
6002-6001* Львів Рава Руська 22.50 1 хв  22.51 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Липник можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Липник