У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6002-6001 Львів — Рава Руська Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) Львів - Рава Руська номер 6002-6001 відправляється зі станції Львів о 20.45 і прибуває на станцію Рава Руська о 23.07 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 22 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 2 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 20 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6002-6001 Львів - Рава Руська пролягає по таким станціям як Клепарів, Батарівка, Рясна, Брюховичі, Завадів, Зашків, Куликів, Мацошин, Жовква, Глинсько, Заріччя, Добросин, Панчишини, Лавриків, Мощана, Липник, Лужки.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 20.45
Клепарів 20.51 2 хв  20.53 6 хв 
Батарівка 20.57 1 хв  20.58 12 хв 
Рясна 21.02 1 хв  21.03 17 хв 
Брюховичі 21.10 1 хв  21.11 25 хв 
Завадів 21.22 1 хв  21.23 37 хв 
Зашків 21.29 1 хв  21.30 44 хв 
Куликів 21.42 2 хв  21.44 57 хв 
Мацошин 21.53 1 хв  21.54 1 г  8 хв 
Жовква 22.00 1 хв  22.01 1 г  15 хв 
Глинсько 22.08 1 хв  22.09 1 г  23 хв 
Заріччя 22.15 1 хв  22.16 1 г  30 хв 
Добросин 22.24 2 хв  22.26 1 г  39 хв 
Панчишини 22.30 1 хв  22.31 1 г  45 хв 
Лавриків 22.38 1 хв  22.39 1 г  53 хв 
Мощана 22.42 1 хв  22.43 1 г  57 хв 
Липник 22.50 1 хв  22.51 2 г  5 хв 
Лужки 22.57 1 хв  22.58 2 г  12 хв 
Рава Руська 23.07 2 г  22 хв 

У розкладі поїзда 6002-6001 Львів — Рава Руська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Лютий 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28