У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6002-6001 Львів — Рава Руська Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) Львів - Рава Руська номер 6002-6001 відправляється зі станції Львів о 20.45 і прибуває на станцію Рава Руська о 23.07 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 22 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 17 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 2 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 20 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6002-6001 Львів - Рава Руська пролягає по таким станціям як Клепарів, Батарівка, Рясна, Брюховичі, Завадів, Зашків, Куликів, Мацошин, Жовква, Глинсько, Заріччя, Добросин, Панчишини, Лавриків, Мощана, Липник, Лужки.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

05, 06 грудня ходу не буде

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Львів 20.45
Клепарів 20.51 2 хв  20.53 6 хв 
Батарівка 20.57 1 хв  20.58 12 хв 
Рясна 21.02 1 хв  21.03 17 хв 
Брюховичі 21.10 1 хв  21.11 25 хв 
Завадів 21.22 1 хв  21.23 37 хв 
Зашків 21.29 1 хв  21.30 44 хв 
Куликів 21.42 2 хв  21.44 57 хв 
Мацошин 21.53 1 хв  21.54 1 г  8 хв 
Жовква 22.00 1 хв  22.01 1 г  15 хв 
Глинсько 22.08 1 хв  22.09 1 г  23 хв 
Заріччя 22.15 1 хв  22.16 1 г  30 хв 
Добросин 22.24 2 хв  22.26 1 г  39 хв 
Панчишини 22.30 1 хв  22.31 1 г  45 хв 
Лавриків 22.38 1 хв  22.39 1 г  53 хв 
Мощана 22.42 1 хв  22.43 1 г  57 хв 
Липник 22.50 1 хв  22.51 2 г  5 хв 
Лужки 22.57 1 хв  22.58 2 г  12 хв 
Рава Руська 23.07 2 г  22 хв 

У розкладі поїзда 6002-6001 Львів — Рава Руська можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031