У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6056 Охтирка — Смородине Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Охтирка - Смородине номер 6056 відправляється зі станції Охтирка о 13.30 і прибуває на станцію Смородине о 14.45 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 15 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 6 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 50 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 25 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6056 Охтирка - Смородине пролягає по таким станціям як 9 Км, Кириківка, Козацьке, Ворскла, Бакирівка, Рупине.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Охтирка 13.30
9 Км 13.41 1 хв  13.42 11 хв 
Кириківка 13.52 20 хв  14.12 22 хв 
Козацьке 14.17 1 хв  14.18 47 хв 
Ворскла 14.23 1 хв  14.24 53 хв 
Бакирівка 14.28 1 хв  14.29 58 хв 
Рупине 14.38 1 хв  14.39 1 г  8 хв 
Смородине 14.45 1 г  15 хв 

У розкладі поїзда 6056 Охтирка — Смородине можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031