У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6056 Охтирка — Смородине Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Охтирка - Смородине номер 6056 відправляється зі станції Охтирка о 13.40 і прибуває на станцію Смородине о 14.55 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 15 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 6 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 50 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 25 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6056 Охтирка - Смородине пролягає по таким станціям як 9 Км, Кириківка, Козацьке, Ворскла, Бакирівка, Рупине.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Охтирка 13.40
9 Км 13.51 1 хв  13.52 11 хв 
Кириківка 14.01 20 хв  14.21 21 хв 
Козацьке 14.26 1 хв  14.27 46 хв 
Ворскла 14.32 1 хв  14.33 52 хв 
Бакирівка 14.37 1 хв  14.38 57 хв 
Рупине 14.47 1 хв  14.48 1 г  7 хв 
Смородине 14.55 1 г  15 хв 

У розкладі поїзда 6056 Охтирка — Смородине можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930