У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6084 Стрий — Ходорів Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Стрий - Ходорів номер 6084 відправляється зі станції Стрий о 15.43 і прибуває на станцію Ходорів о 16.50 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 7 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 8 зупинках. Приблизний час руху становить 0 г 59 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 8 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6084 Стрий - Ходорів пролягає по таким станціям як Верчани, Піщани, Ходовичі, Стриганці, Покрівці, Гніздичів, Жидачів, Бородчиці.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Стрий 15.43
Верчани 15.53 1 хв  15.54 10 хв 
Піщани 15.59 1 хв  16.00 16 хв 
Ходовичі 16.05 1 хв  16.06 22 хв 
Стриганці 16.11 1 хв  16.12 28 хв 
Покрівці 16.15 1 хв  16.16 32 хв 
Гніздичів 16.21 1 хв  16.22 38 хв 
Жидачів 16.30 1 хв  16.31 47 хв 
Бородчиці 16.39 1 хв  16.40 56 хв 
Ходорів 16.50 1 г  7 хв 

У розкладі поїзда 6084 Стрий — Ходорів можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728