У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6109 Чаплине — Дніпро Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Чаплине - Дніпро номер 6109 відправляється зі станції Чаплине о 04.09 і прибуває на станцію Дніпро-Головний о 07.17 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 8 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 33 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 17 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 51 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6109 Чаплине - Дніпро пролягає по таким станціям як Васильківка, Крутоярка, 269 Км, 262 км, Вишнівецьке, Синельникове-2, Хорошеве, 219 Км, Ігрень, Нижньодніпровськ-Вузол-парк З, 193 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Чаплине 04.09
Краснощокове 04.17 1 хв  04.18 8 хв 
Улянівка 04.27 1 хв  04.28 18 хв 
Васильківка 04.32 1 хв  04.33 23 хв 
284 Км 04.37 1 хв  04.38 28 хв 
283 Км 04.40 1 хв  04.41 31 хв 
Крутоярка 04.45 1 хв  04.46 36 хв 
276 Км 04.49 1 хв  04.50 40 хв 
Письменна 04.54 1 хв  04.55 45 хв 
269 Км 04.58 1 хв  04.59 49 хв 
267 Км 05.02 1 хв  05.03 53 хв 
Терса 05.05 1 хв  05.06 56 хв 
262 км 05.09 1 хв  05.10 1 г 
Роздори 05.17 1 хв  05.18 1 г  8 хв 
251 Км 05.22 1 хв  05.23 1 г  13 хв 
Вишнівецьке 05.27 3 хв  05.30 1 г  18 хв 
242 Км 05.35 2 хв  05.37 1 г  26 хв 
239 Км 05.40 1 хв  05.41 1 г  31 хв 
Синельникове-2 05.46 1 хв  05.47 1 г  37 хв 
235 Км 05.49 1 хв  05.50 1 г  40 хв 
230 Км 05.53 1 хв  05.54 1 г  44 хв 
Хорошеве 05.57 1 хв  05.58 1 г  48 хв 
225 Км 06.01 1 хв  06.02 1 г  52 хв 
222 Км 06.05 1 хв  06.06 1 г  56 хв 
219 Км 06.09 1 хв  06.10 2 г 
Іларіонове 06.14 1 хв  06.15 2 г  5 хв 
212 Км 06.19 1 хв  06.20 2 г  10 хв 
Ігрень 06.28 12 хв  06.40 2 г  19 хв 
Ксеніївка 06.44 2 хв  06.46 2 г  35 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол 06.50 2 хв  06.52 2 г  41 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол-парк З 06.54 2 хв  06.56 2 г  45 хв 
196 Км 07.00 1 хв  07.01 2 г  51 хв 
Нижньодніпровськ 07.03 1 хв  07.04 2 г  54 хв 
193 Км 07.07 2 хв  07.09 2 г  58 хв 
Дніпро-Головний 07.17 3 г  8 хв 

У розкладі поїзда 6109 Чаплине — Дніпро-Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Лютий 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28