У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6109 Чаплине — Дніпро-Головний Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6109 сполученням Чаплине - Дніпро-Головний відправляється зі станції Чаплине о 04.09 і прибуває на станцію Дніпро-Головний о 07.15 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 3 г 6 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 33 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 15 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 51 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Васильківка, Крутоярка, 269 Км, 262 км, Вишнівецьке, Синельникове-2, Хорошеве, 219 Км, Ігрень, Нижньодніпровськ-Вузол-парк З, 193 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Чаплине 04.09
Краснощокове 04.17 1 хв  04.18 8 хв 
Улянівка 04.27 1 хв  04.28 18 хв 
Васильківка 04.32 1 хв  04.33 23 хв 
284 Км 04.37 1 хв  04.38 28 хв 
283 Км 04.40 1 хв  04.41 31 хв 
Крутоярка 04.45 1 хв  04.46 36 хв 
276 Км 04.49 1 хв  04.50 40 хв 
Письменна 04.54 1 хв  04.55 45 хв 
269 Км 04.58 1 хв  04.59 49 хв 
267 Км 05.02 1 хв  05.03 53 хв 
Терса 05.05 1 хв  05.06 56 хв 
262 км 05.09 1 хв  05.10 1 г 
Роздори 05.17 1 хв  05.18 1 г  8 хв 
251 Км 05.22 1 хв  05.23 1 г  13 хв 
Вишнівецьке 05.27 3 хв  05.30 1 г  18 хв 
242 Км 05.35 2 хв  05.37 1 г  26 хв 
239 Км 05.40 1 хв  05.41 1 г  31 хв 
Синельникове-2 05.46 1 хв  05.47 1 г  37 хв 
235 Км 05.49 1 хв  05.50 1 г  40 хв 
230 Км 05.53 1 хв  05.54 1 г  44 хв 
Хорошеве 05.57 1 хв  05.58 1 г  48 хв 
225 Км 06.01 1 хв  06.02 1 г  52 хв 
222 Км 06.05 1 хв  06.06 1 г  56 хв 
219 Км 06.09 1 хв  06.10 2 г 
Іларіонове 06.14 1 хв  06.15 2 г  5 хв 
212 Км 06.19 1 хв  06.20 2 г  10 хв 
Ігрень 06.28 12 хв  06.40 2 г  19 хв 
Ксеніївка 06.43 2 хв  06.45 2 г  34 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол 06.49 2 хв  06.51 2 г  40 хв 
Нижньодніпровськ-Вузол-парк З 06.53 2 хв  06.55 2 г  44 хв 
196 Км 06.58 1 хв  06.59 2 г  49 хв 
Нижньодніпровськ 07.02 1 хв  07.03 2 г  53 хв 
193 Км 07.06 2 хв  07.08 2 г  57 хв 
Дніпро-Головний 07.15 3 г  6 хв 

У розкладі поїзда 6109 Чаплине — Дніпро-Головний можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930  
Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031