У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6222 Мерчик — Харків Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Мерчик - Харків номер 6222 відправляється зі станції Мерчик о 09.10 і прибуває на станцію Харків-Левада о 10.34 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 24 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 11 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 13 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6222 Мерчик - Харків пролягає по таким станціям як Просторе, Горіховий Гай, Манченки, Майський, Любівка, Люботин, Водяна, Коротич, Нова Баварія, 6 Км, Диканівка, Верещаківка-Левадська.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

30/06/2022: п.6222 Мерчик - Харків-Левада відмінено на дільниці Люботин - Харків- Левада

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Мерчик 09.10
Просторе 09.14 1 хв  09.15 4 хв 
Горіховий Гай 09.20 1 хв  09.21 10 хв 
Манченки 09.25 1 хв  09.26 15 хв 
Майський 09.31 1 хв  09.32 21 хв 
Любівка 09.37 1 хв  09.38 27 хв 
Люботин 09.43 2 хв  09.45 33 хв 
Водяна 09.49 1 хв  09.50 39 хв 
Коротич 09.56 1 хв  09.57 46 хв 
Нова Баварія 10.11 1 хв  10.12 1 г  1 хв 
6 Км 10.20 1 хв  10.21 1 г  10 хв 
Диканівка 10.23 1 хв  10.24 1 г  13 хв 
Верещаківка-Левадська 10.29 1 хв  10.30 1 г  19 хв 
Харків-Левада 10.34 1 г  24 хв 

У розкладі поїзда 6222 Мерчик — Харків-Левада можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031