У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6222 Мерчик — Харків Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Мерчик - Харків номер 6222 відправляється зі станції Мерчик о 09.19 і прибуває на станцію Харків-Левада о 10.48 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 29 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 13 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 16 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6222 Мерчик - Харків пролягає по таким станціям як Просторе, Горіховий Гай, Манченки, Майський, Любівка, Люботин, Водяна, Коротич, Рай-Оленівка, Пісочин, Рижів, Хвилинка, Нова Баварія, 6 Км, Диканівка, Верещаківка-Левадська.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Мерчик 09.19
Просторе 09.23 1 хв  09.24 4 хв 
Горіховий Гай 09.29 1 хв  09.30 10 хв 
Манченки 09.34 1 хв  09.35 15 хв 
Майський 09.40 1 хв  09.41 21 хв 
Любівка 09.46 1 хв  09.47 27 хв 
Люботин 09.53 1 хв  09.54 34 хв 
Водяна 09.58 1 хв  09.59 39 хв 
Коротич 10.05 1 хв  10.06 46 хв 
Рай-Оленівка 10.09 1 хв  10.10 50 хв 
Пісочин 10.13 1 хв  10.14 54 хв 
Рижів 10.17 1 хв  10.18 58 хв 
Хвилинка 10.21 1 хв  10.22 1 г  2 хв 
Нова Баварія 10.25 1 хв  10.26 1 г  6 хв 
6 Км 10.34 1 хв  10.35 1 г  15 хв 
Диканівка 10.37 1 хв  10.38 1 г  18 хв 
Верещаківка-Левадська 10.43 1 хв  10.44 1 г  24 хв 
Харків-Левада 10.48 1 г  29 хв 

У розкладі поїзда 6222 Мерчик — Харків-Левада можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031