У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Княжеве
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Княжеве:

Актуальний розклад електричок по станції Княжеве містить всього 5 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Княжеве з такими станціями і населеними пунктами як Вапнярка, Одеса-Головна. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 17 г 51 хв до пункту призначення Вапнярка. Найближчі станції та зупинні пункти Заболотне, Вапнярка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Княжеве відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Вапнярка - Одеса-Головна, Одеса-Головна - Вапнярка. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Княжеве відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6258 Одеса Вапнярка 00.04 1 хв  00.05 Курсує щоденно - переглянути
6255 Вапнярка Одеса 07.56 1 хв  07.57 Курсує щоденно - переглянути
6252 Одеса Вапнярка 11.58 1 хв  11.59 Курсує щоденно - переглянути
6257 Вапнярка Одеса 15.05 1 хв  15.06 Курсує щоденно - переглянути
6254 Одеса Вапнярка 17.50 1 хв  17.51 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Княжеве можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Княжеве