У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Слободзея
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Слободзея:

Актуальний розклад електричок по станції Слободзея містить всього 5 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Слободзея з такими станціями і населеними пунктами як Одеса-Головна, Вапнярка. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 33 хв до пункту призначення Вапнярка. Найближчі станції та зупинні пункти Абамеликове, Слобідка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Слободзея відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Одеса-Головна - Вапнярка, Вапнярка - Одеса-Головна. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Слободзея відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6255 Вапнярка Одеса 09.18 1 хв  09.19 Курсує щоденно - переглянути
6252 Одеса Вапнярка 10.27 1 хв  10.28 Курсує щоденно - переглянути
6254 Одеса Вапнярка 15.57 1 хв  15.58 Курсує щоденно - переглянути
6257 Вапнярка Одеса 16.26 1 хв  16.27 Курсує щоденно - переглянути
6258 Одеса Вапнярка 22.32 1 хв  22.33 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Слободзея можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Слободзея