У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6252 Одеса — Вапнярка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Одеса - Вапнярка номер 6252 відправляється зі станції Одеса-Головна о 06.05 і прибуває на станцію Вапнярка о 12.22 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 6 г 17 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 51 зупинках. Приблизний час руху становить 5 г 25 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 52 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6252 Одеса - Вапнярка пролягає по таким станціям як Усатове, Карпове, Кам'янка, Дмитрове, Затишшя, Чубівка, Борщі, Слободзея, Гонорівка, Заболотне.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 06.05
Одеса-Мала 06.10 2 хв  06.12 5 хв 
Одеса-Поїзна 06.15 1 хв  06.16 10 хв 
Одеса-Застава-1 06.22 1 хв  06.23 17 хв 
Новодеповська 06.25 1 хв  06.26 20 хв 
Усатове 06.30 1 хв  06.31 25 хв 
Дачна 06.38 1 хв  06.39 33 хв 
Жовтнева 06.45 1 хв  06.46 40 хв 
Вигода 06.51 1 хв  06.52 46 хв 
Ленселище 06.57 1 хв  06.58 52 хв 
Карпове 07.02 1 хв  07.03 57 хв 
Новоселівка 07.06 1 хв  07.07 1 г  1 хв 
Єреміївка 07.12 1 хв  07.13 1 г  7 хв 
Кузьменкове 07.16 1 хв  07.17 1 г  11 хв 
Буценівка 07.22 1 хв  07.23 1 г  17 хв 
Кам'янка 07.30 1 хв  07.31 1 г  25 хв 
Роздільна-1 07.37 1 хв  07.38 1 г  32 хв 
Роздільна Сортувальна 07.43 1 хв  07.44 1 г  38 хв 
Надія 07.50 1 хв  07.51 1 г  45 хв 
Мигаєве 07.56 1 хв  07.57 1 г  51 хв 
Дмитрове 08.03 1 хв  08.04 1 г  58 хв 
Веселий Кут 08.09 1 хв  08.10 2 г  4 хв 
Іванівка 08.18 1 хв  08.19 2 г  13 хв 
Торосове 08.26 1 хв  08.27 2 г  21 хв 
Перемога 08.33 1 хв  08.34 2 г  28 хв 
Затишшя 08.42 1 хв  08.43 2 г  37 хв 
Перехрестове 08.54 1 хв  08.55 2 г  49 хв 
Перше Травня 09.00 1 хв  09.01 2 г  55 хв 
Мардарівка 09.10 1 хв  09.11 3 г  5 хв 
Петрівка 09.22 1 хв  09.23 3 г  17 хв 
Чубівка 09.31 1 хв  09.32 3 г  26 хв 
Подільськ-Жм. 09.45 1 хв  09.46 3 г  40 хв 
Подільськ-Північний 09.49 1 хв  09.50 3 г  44 хв 
Миколаївка 09.53 1 хв  09.54 3 г  48 хв 
Побережжя 09.58 1 хв  09.59 3 г  53 хв 
Борщі 10.11 1 хв  10.12 4 г  6 хв 
Шкільна 10.16 1 хв  10.17 4 г  11 хв 
Дібровка 10.21 1 хв  10.22 4 г  16 хв 
Прогрес 10.25 1 хв  10.26 4 г  20 хв 
Слобідка 10.32 1 хв  10.33 4 г  27 хв 
Слободзея 10.41 1 хв  10.42 4 г  36 хв 
Абамеликове 10.51 1 хв  10.52 4 г  46 хв 
Олександрівка 11.01 1 хв  11.02 4 г  56 хв 
Лисогірка 11.09 1 хв  11.10 5 г  4 хв 
Кодима 11.13 1 хв  11.14 5 г  8 хв 
Гонорівка 11.25 1 хв  11.26 5 г  20 хв 
Попелюхи 11.33 1 хв  11.34 5 г  28 хв 
Рудниця 11.41 1 хв  11.42 5 г  36 хв 
Крикливиці 11.49 1 хв  11.50 5 г  44 хв 
Крижопіль 11.56 1 хв  11.57 5 г  51 хв 
Заболотне 12.05 1 хв  12.06 6 г 
Княжеве 12.12 1 хв  12.13 6 г  7 хв 
Вапнярка 12.22 6 г  17 хв 

У розкладі поїзда 6252 Одеса-Головна — Вапнярка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Листопад 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930