У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6252 Одеса — Вапнярка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Одеса - Вапнярка номер 6252 відправляється зі станції Одеса-Головна о 06.20 і прибуває на станцію Вапнярка о 12.37 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 6 г 17 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 52 зупинках. Приблизний час руху становить 5 г 24 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 53 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6252 Одеса - Вапнярка пролягає по таким станціям як Усатове, Карпове, Кам'янка, Дмитрове, Затишшя, Чубівка, Борщі, Слободзея, Періжня, Крижопіль.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 06.20
Одеса-Мала 06.25 2 хв  06.27 5 хв 
Одеса-Поїзна 06.30 1 хв  06.31 10 хв 
Одеса-Застава-1 06.37 1 хв  06.38 17 хв 
Новодеповська 06.40 1 хв  06.41 20 хв 
Усатове 06.45 1 хв  06.46 25 хв 
Дачна 06.53 1 хв  06.54 33 хв 
Жовтнева 07.00 1 хв  07.01 40 хв 
Вигода 07.06 1 хв  07.07 46 хв 
Ленселище 07.12 1 хв  07.13 52 хв 
Карпове 07.17 1 хв  07.18 57 хв 
Новоселівка 07.21 1 хв  07.22 1 г  1 хв 
Єреміївка 07.27 1 хв  07.28 1 г  7 хв 
Кузьменкове 07.31 1 хв  07.32 1 г  11 хв 
Буценівка 07.37 1 хв  07.38 1 г  17 хв 
Кам'янка 07.45 1 хв  07.46 1 г  25 хв 
Роздільна-1 07.52 1 хв  07.53 1 г  32 хв 
Роздільна Сортувальна 07.58 1 хв  07.59 1 г  38 хв 
Надія 08.05 1 хв  08.06 1 г  45 хв 
Мигаєве 08.11 1 хв  08.12 1 г  51 хв 
Дмитрове 08.18 1 хв  08.19 1 г  58 хв 
Веселий Кут 08.24 1 хв  08.25 2 г  4 хв 
Іванівка 08.33 1 хв  08.34 2 г  13 хв 
Торосове 08.41 1 хв  08.42 2 г  21 хв 
Перемога 08.48 1 хв  08.49 2 г  28 хв 
Затишшя 08.57 1 хв  08.58 2 г  37 хв 
Перехрестове 09.09 1 хв  09.10 2 г  49 хв 
Перше Травня 09.15 1 хв  09.16 2 г  55 хв 
Мардарівка 09.23 1 хв  09.24 3 г  3 хв 
Петрівка 09.36 1 хв  09.37 3 г  16 хв 
Чубівка 09.46 1 хв  09.47 3 г  26 хв 
Подільськ-Жм. 10.00 1 хв  10.01 3 г  40 хв 
Подільськ-Північний 10.04 1 хв  10.05 3 г  44 хв 
Миколаївка 10.08 1 хв  10.09 3 г  48 хв 
Побережжя 10.13 1 хв  10.14 3 г  53 хв 
Борщі 10.26 1 хв  10.27 4 г  6 хв 
Шкільна 10.31 1 хв  10.32 4 г  11 хв 
Дібровка 10.36 1 хв  10.37 4 г  16 хв 
Прогрес 10.40 1 хв  10.41 4 г  20 хв 
Слобідка 10.47 1 хв  10.48 4 г  27 хв 
Слободзея 10.56 1 хв  10.57 4 г  36 хв 
Абамеликове 11.06 1 хв  11.07 4 г  46 хв 
Олександрівка 11.16 1 хв  11.17 4 г  56 хв 
Лисогірка 11.24 1 хв  11.25 5 г  4 хв 
Кодима 11.28 1 хв  11.29 5 г  8 хв 
Періжня 11.35 1 хв  11.36 5 г  15 хв 
Гонорівка 11.40 1 хв  11.41 5 г  20 хв 
Попелюхи 11.48 1 хв  11.49 5 г  28 хв 
Рудниця 11.56 1 хв  11.57 5 г  36 хв 
Крикливиці 12.04 1 хв  12.05 5 г  44 хв 
Крижопіль 12.11 1 хв  12.12 5 г  51 хв 
Заболотне 12.20 1 хв  12.21 6 г 
Княжеве 12.27 1 хв  12.28 6 г  7 хв 
Вапнярка 12.37 6 г  17 хв 

У розкладі поїзда 6252 Одеса-Головна — Вапнярка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930