У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6252 Одеса-Головна — Вапнярка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6252 сполученням Одеса-Головна - Вапнярка відправляється зі станції Одеса-Головна о 05.50 і прибуває на станцію Вапнярка о 12.05 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 6 г 15 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 53 зупинках. Приблизний час руху становить 5 г 18 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 57 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Усатове, Карпове, Кам'янка, Дмитрове, Затишшя, Чубівка, Борщівка, Слобідка, Кодима, Крикливиці.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 05.50
Одеса-Мала 05.54 2 хв  05.56 4 хв 
Одеса-Поїзна 05.59 1 хв  06.00 9 хв 
Одеса-Застава-1 06.06 1 хв  06.07 16 хв 
Новодеповська 06.09 1 хв  06.10 19 хв 
Усатове 06.15 1 хв  06.16 25 хв 
Дачна 06.23 1 хв  06.24 33 хв 
Жовтнева 06.30 1 хв  06.31 40 хв 
Вигода 06.36 1 хв  06.37 46 хв 
Ленселище 06.43 1 хв  06.44 53 хв 
Карпове 06.49 1 хв  06.50 59 хв 
Новоселівка 06.52 1 хв  06.53 1 г  2 хв 
Єреміївка 06.58 1 хв  06.59 1 г  8 хв 
Кузьменкове 07.02 1 хв  07.03 1 г  12 хв 
Буценівка 07.07 1 хв  07.08 1 г  17 хв 
Кам'янка 07.15 1 хв  07.16 1 г  25 хв 
Роздільна-1 07.23 2 хв  07.25 1 г  33 хв 
Роздільна Сортувальна 07.30 1 хв  07.31 1 г  40 хв 
Надія 07.37 1 хв  07.38 1 г  47 хв 
Мигаєве 07.43 1 хв  07.44 1 г  53 хв 
Дмитрове 07.51 1 хв  07.52 2 г  1 хв 
Веселий Кут 07.59 1 хв  08.00 2 г  9 хв 
Іванівка 08.09 1 хв  08.10 2 г  19 хв 
Торосове 08.17 1 хв  08.18 2 г  27 хв 
Перемога 08.24 1 хв  08.25 2 г  34 хв 
Затишшя 08.32 1 хв  08.33 2 г  42 хв 
Перехрестове 08.46 1 хв  08.47 2 г  56 хв 
Перше Травня 08.53 1 хв  08.54 3 г  3 хв 
Мардарівка 09.01 1 хв  09.02 3 г  11 хв 
Петрівка 09.13 1 хв  09.14 3 г  23 хв 
Чубівка 09.23 1 хв  09.24 3 г  33 хв 
Подільськ-Жм. 09.35 2 хв  09.37 3 г  45 хв 
Подільськ-Північний 09.39 1 хв  09.40 3 г  49 хв 
Миколаївка 09.44 1 хв  09.45 3 г  54 хв 
Побережжя 09.50 1 хв  09.51 4 г 
Борщівка 09.57 1 хв  09.58 4 г  7 хв 
Борщі 10.01 1 хв  10.02 4 г  11 хв 
Шкільна 10.04 1 хв  10.05 4 г  14 хв 
Дібровка 10.08 1 хв  10.09 4 г  18 хв 
Прогрес 10.12 1 хв  10.13 4 г  22 хв 
Слобідка 10.19 2 хв  10.21 4 г  29 хв 
Слободзея 10.27 1 хв  10.28 4 г  37 хв 
Абамеликове 10.35 1 хв  10.36 4 г  45 хв 
Олександрівка 10.40 1 хв  10.41 4 г  50 хв 
Лисогірка 10.50 1 хв  10.51 5 г 
Кодима 10.55 1 хв  10.56 5 г  5 хв 
Періжня 11.02 1 хв  11.03 5 г  12 хв 
Гонорівка 11.07 1 хв  11.08 5 г  17 хв 
Попелюхи 11.17 1 хв  11.18 5 г  27 хв 
Рудниця 11.24 1 хв  11.25 5 г  34 хв 
Крикливиці 11.31 1 хв  11.32 5 г  41 хв 
Крижопіль 11.39 1 хв  11.40 5 г  49 хв 
Заболотне 11.48 1 хв  11.49 5 г  58 хв 
Княжеве 11.54 1 хв  11.55 6 г  4 хв 
Вапнярка 12.05 6 г  15 хв 

У розкладі поїзда 6252 Одеса-Головна — Вапнярка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031