У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Одеса - Вапнярка
розклад поїздів та електричок

Інформація про розклад поїздів та електричок Одеса - Вапнярка:

Розклад поїздів і електричок Одеса - Вапнярка на даний момент включає поїздів далекого прямування - 8, електричок (приміських поїздів, дизелів) - 4. Перший поїзд відправляється зі станції Одеса вранці о 06 г 03 хв і прибуває на кінцеву станцію о 12 г 36 хв. Останній поїзд відправляється зі станції Одеса о 21 г 30 хв і прибуває вночі в пункт призначення. Згідно з розкладом, середній час в дорозі від пункту відправлення Одеса до пункту прибуття Вапнярка становить 5 г 7 хв: найшвидший поїзд їде 3 г 31 хв, найповільніший - знаходиться в дорозі 6 г 48 хв.
Деякі поїзди від станції Одеса до станції Вапнярка курсують по окремих днях.
Поїзди, що прямують за маршрутом Одеса - Вапнярка проїжджають через такі станції і населені пункти як: Новодеповська, Єреміївка, Дмитрове, Мардарівка, Шкільна, Кодима, Княжеве.
Розклад поїздів і електричок за маршрутом Одеса - Вапнярка, показане тут, регулярно оновлюється і завжди доступні літній і зимовий розклад.
Купити квитки на поїзд Одеса - Вапнярка можна в касі найближчого вокзалу або онлайн, а на електричку  - тільки в квитковій касі вокзалу.

Квитки

Від станції Одеса до станції Вапнярка можна доїхати потягом далекого сполучення і електричкою (приміським поїздом). Ціна квитка на поїзд Одеса Вапнярка починається від 110.42 гривень. Квиток на електричку коштує 66.00 гривень. Потяги України обслуговуються Укрзалізницею, а електрички - регіональними підрозділами цієї компанії (Львівська, Південно-Західна, Південна, Одеська, Придніпровська, Донецька).

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів та електричок по маршруту Одеса -Вапнярка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Одеса — Вапнярка

Можете переглянути поїзди і електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати поїзди і електрички(приміські поїзди) по маршруту Вапнярка — Одеса

За маршрутом Одеса - Вапнярка курсують
як поїзди далекого прямування,
так і електрички(приміські поїзди):

Показати тільки поїзди сполученням Одеса - Вапнярка Показати тільки електрички сполученням Одеса - Вапнярка