У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6256 Одеса-Головна — Вапнярка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6256 сполученням Одеса-Головна - Вапнярка відправляється зі станції Одеса-Головна о 13.52 і прибуває на станцію Вапнярка о 19.40 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 5 г 48 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 33 зупинках. Приблизний час руху становить 5 г 2 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 46 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Дачна, Карпове, Роздільна-1, Мигаєве, Іванівка, Перехрестове, Чубівка, Борщі, Кодима, Рудниця, Княжеве.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 13.52
Одеса-Застава-1 14.05 1 хв  14.06 13 хв 
Новодеповська 14.08 1 хв  14.09 16 хв 
Дачна 14.21 1 хв  14.22 29 хв 
Жовтнева 14.26 2 хв  14.28 34 хв 
Вигода 14.35 1 хв  14.36 43 хв 
Карпове 14.44 1 хв  14.45 52 хв 
Єреміївка 14.51 1 хв  14.52 59 хв 
Буценівка 14.58 1 хв  14.59 1 г  6 хв 
Роздільна-1 15.11 1 хв  15.12 1 г  19 хв 
Роздільна Сортувальна 15.16 1 хв  15.17 1 г  24 хв 
Надія 15.24 1 хв  15.25 1 г  32 хв 
Мигаєве 15.32 1 хв  15.33 1 г  40 хв 
Дмитрове 15.38 1 хв  15.39 1 г  46 хв 
Веселий Кут 15.46 1 хв  15.47 1 г  54 хв 
Іванівка 15.56 1 хв  15.57 2 г  4 хв 
Торосове 16.02 1 хв  16.03 2 г  10 хв 
Перемога 16.07 1 хв  16.08 2 г  15 хв 
Перехрестове 16.26 1 хв  16.27 2 г  34 хв 
Мардарівка 16.41 1 хв  16.42 2 г  49 хв 
Петрівка 16.52 1 хв  16.53 3 г 
Чубівка 17.03 1 хв  17.04 3 г  11 хв 
Подільськ-Жм. 17.18 2 хв  17.20 3 г  26 хв 
Побережжя 17.27 1 хв  17.28 3 г  35 хв 
Борщі 17.36 1 хв  17.37 3 г  44 хв 
Слобідка 17.50 2 хв  17.52 3 г  58 хв 
Абамеликове 18.08 11 хв  18.19 4 г  16 хв 
Кодима 18.34 1 хв  18.35 4 г  42 хв 
Гонорівка 18.43 1 хв  18.44 4 г  51 хв 
Попелюхи 18.53 1 хв  18.54 5 г  1 хв 
Рудниця 19.01 1 хв  19.02 5 г  9 хв 
Крижопіль 19.15 1 хв  19.16 5 г  23 хв 
Заболотне 19.22 1 хв  19.23 5 г  30 хв 
Княжеве 19.29 1 хв  19.30 5 г  37 хв 
Вапнярка 19.40 5 г  48 хв 

У розкладі поїзда 6256 Одеса-Головна — Вапнярка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Червень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930