У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6256 Одеса — Вапнярка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Одеса - Вапнярка номер 6256 відправляється зі станції Одеса-Головна о 14.05 і прибуває на станцію Вапнярка о 20.50 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 6 г 45 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 52 зупинках. Приблизний час руху становить 5 г 36 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 9 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6256 Одеса - Вапнярка пролягає по таким станціям як Усатове, Карпове, Кам'янка, Дмитрове, Затишшя, Чубівка, Борщі, Слободзея, Періжня, Крижопіль.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 14.05
Одеса-Мала 14.10 2 хв  14.12 5 хв 
Одеса-Поїзна 14.15 1 хв  14.16 10 хв 
Одеса-Застава-1 14.23 1 хв  14.24 18 хв 
Новодеповська 14.26 1 хв  14.27 21 хв 
Усатове 14.31 1 хв  14.32 26 хв 
Дачна 14.40 1 хв  14.41 35 хв 
Жовтнева 14.48 1 хв  14.49 43 хв 
Вигода 14.55 1 хв  14.56 50 хв 
Ленселище 15.02 1 хв  15.03 57 хв 
Карпове 15.07 1 хв  15.08 1 г  2 хв 
Новоселівка 15.11 1 хв  15.12 1 г  6 хв 
Єреміївка 15.17 1 хв  15.18 1 г  12 хв 
Кузьменкове 15.21 1 хв  15.22 1 г  16 хв 
Буценівка 15.26 1 хв  15.27 1 г  21 хв 
Кам'янка 15.35 1 хв  15.36 1 г  30 хв 
Роздільна-1 15.43 1 хв  15.44 1 г  38 хв 
Роздільна Сортувальна 15.49 1 хв  15.50 1 г  44 хв 
Надія 15.57 1 хв  15.58 1 г  52 хв 
Мигаєве 16.02 1 хв  16.03 1 г  57 хв 
Дмитрове 16.10 1 хв  16.11 2 г  5 хв 
Веселий Кут 16.17 1 хв  16.18 2 г  12 хв 
Іванівка 16.27 14 хв  16.41 2 г  22 хв 
Торосове 16.48 1 хв  16.49 2 г  43 хв 
Перемога 16.55 1 хв  16.56 2 г  50 хв 
Затишшя 17.04 1 хв  17.05 2 г  59 хв 
Перехрестове 17.18 1 хв  17.19 3 г  13 хв 
Перше Травня 17.24 1 хв  17.25 3 г  19 хв 
Мардарівка 17.33 1 хв  17.34 3 г  28 хв 
Петрівка 17.46 1 хв  17.47 3 г  41 хв 
Чубівка 17.56 1 хв  17.57 3 г  51 хв 
Подільськ-Жм. 18.10 1 хв  18.11 4 г  5 хв 
Подільськ-Північний 18.14 1 хв  18.15 4 г  9 хв 
Миколаївка 18.17 1 хв  18.18 4 г  12 хв 
Побережжя 18.24 1 хв  18.25 4 г  19 хв 
Борщі 18.37 1 хв  18.38 4 г  32 хв 
Шкільна 18.41 2 хв  18.43 4 г  36 хв 
Дібровка 18.47 1 хв  18.48 4 г  42 хв 
Прогрес 18.51 1 хв  18.52 4 г  46 хв 
Слобідка 18.58 2 хв  19.00 4 г  53 хв 
Слободзея 19.07 1 хв  19.08 5 г  2 хв 
Абамеликове 19.17 1 хв  19.18 5 г  12 хв 
Олександрівка 19.23 1 хв  19.24 5 г  18 хв 
Лисогірка 19.33 1 хв  19.34 5 г  28 хв 
Кодима 19.38 1 хв  19.39 5 г  33 хв 
Періжня 19.46 1 хв  19.47 5 г  41 хв 
Гонорівка 19.51 1 хв  19.52 5 г  46 хв 
Попелюхи 19.59 1 хв  20.00 5 г  54 хв 
Рудниця 20.07 1 хв  20.08 6 г  2 хв 
Крикливиці 20.15 1 хв  20.16 6 г  10 хв 
Крижопіль 20.24 1 хв  20.25 6 г  19 хв 
Заболотне 20.32 2 хв  20.34 6 г  27 хв 
Княжеве 20.40 1 хв  20.41 6 г  35 хв 
Вапнярка 20.50 6 г  45 хв 

У розкладі поїзда 6256 Одеса-Головна — Вапнярка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728