У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6256 Одеса-Головна — Вапнярка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6256 сполученням Одеса-Головна - Вапнярка відправляється зі станції Одеса-Головна о 13.52 і прибуває на станцію Вапнярка о 19.56 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 6 г 4 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 34 зупинках. Приблизний час руху становить 5 г 6 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 58 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Дачна, Карпове, Роздільна-1, Мигаєве, Іванівка, Затишшя, Петрівка, Побережжя, Абамеликове, Попелюхи, Заболотне.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 13.52
Одеса-Застава-1 14.05 1 хв  14.06 13 хв 
Новодеповська 14.08 1 хв  14.09 16 хв 
Дачна 14.21 1 хв  14.22 29 хв 
Жовтнева 14.26 2 хв  14.28 34 хв 
Вигода 14.35 1 хв  14.36 43 хв 
Карпове 14.44 1 хв  14.45 52 хв 
Єреміївка 14.51 1 хв  14.52 59 хв 
Буценівка 14.58 1 хв  14.59 1 г  6 хв 
Роздільна-1 15.11 1 хв  15.12 1 г  19 хв 
Роздільна Сортувальна 15.16 1 хв  15.17 1 г  24 хв 
Надія 15.24 1 хв  15.25 1 г  32 хв 
Мигаєве 15.32 1 хв  15.33 1 г  40 хв 
Дмитрове 15.38 1 хв  15.39 1 г  46 хв 
Веселий Кут 15.46 1 хв  15.47 1 г  54 хв 
Іванівка 15.56 1 хв  15.57 2 г  4 хв 
Торосове 16.02 1 хв  16.03 2 г  10 хв 
Перемога 16.07 1 хв  16.08 2 г  15 хв 
Затишшя 16.18 22 хв  16.40 2 г  26 хв 
Перехрестове 16.52 1 хв  16.53 3 г 
Мардарівка 17.07 1 хв  17.08 3 г  15 хв 
Петрівка 17.18 1 хв  17.19 3 г  26 хв 
Чубівка 17.29 1 хв  17.30 3 г  37 хв 
Подільськ-Жм. 17.44 2 хв  17.46 3 г  52 хв 
Побережжя 17.53 1 хв  17.54 4 г  1 хв 
Борщі 18.02 1 хв  18.03 4 г  10 хв 
Слобідка 18.16 2 хв  18.18 4 г  24 хв 
Абамеликове 18.34 1 хв  18.35 4 г  42 хв 
Кодима 18.50 1 хв  18.51 4 г  58 хв 
Гонорівка 18.59 1 хв  19.00 5 г  7 хв 
Попелюхи 19.09 1 хв  19.10 5 г  17 хв 
Рудниця 19.17 1 хв  19.18 5 г  25 хв 
Крижопіль 19.31 1 хв  19.32 5 г  39 хв 
Заболотне 19.38 1 хв  19.39 5 г  46 хв 
Княжеве 19.45 1 хв  19.46 5 г  53 хв 
Вапнярка 19.56 6 г  4 хв 

У розкладі поїзда 6256 Одеса-Головна — Вапнярка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Лютий 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728