У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6258 Одеса — Вапнярка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Одеса - Вапнярка номер 6258 відправляється зі станції Одеса-Головна о 17.31 і прибуває на станцію Вапнярка о 00.14 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 6 г 43 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 52 зупинках. Приблизний час руху становить 5 г 25 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 18 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6258 Одеса - Вапнярка пролягає по таким станціям як Усатове, Карпове, Кам'янка, Дмитрове, Затишшя, Чубівка, Борщі, Слободзея, Періжня, Крижопіль.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 17.31
Одеса-Мала 17.36 2 хв  17.38 5 хв 
Одеса-Поїзна 17.41 1 хв  17.42 10 хв 
Одеса-Застава-1 17.48 1 хв  17.49 17 хв 
Новодеповська 17.51 1 хв  17.52 20 хв 
Усатове 17.56 1 хв  17.57 25 хв 
Дачна 18.04 1 хв  18.05 33 хв 
Жовтнева 18.11 1 хв  18.12 40 хв 
Вигода 18.17 1 хв  18.18 46 хв 
Ленселище 18.23 1 хв  18.24 52 хв 
Карпове 18.28 1 хв  18.29 57 хв 
Новоселівка 18.32 1 хв  18.33 1 г  1 хв 
Єреміївка 18.38 1 хв  18.39 1 г  7 хв 
Кузьменкове 18.42 1 хв  18.43 1 г  11 хв 
Буценівка 18.48 1 хв  18.49 1 г  17 хв 
Кам'янка 18.56 1 хв  18.57 1 г  25 хв 
Роздільна-1 19.03 1 хв  19.04 1 г  32 хв 
Роздільна Сортувальна 19.09 1 хв  19.10 1 г  38 хв 
Надія 19.16 1 хв  19.17 1 г  45 хв 
Мигаєве 19.22 1 хв  19.23 1 г  51 хв 
Дмитрове 19.29 1 хв  19.30 1 г  58 хв 
Веселий Кут 19.35 1 хв  19.36 2 г  4 хв 
Іванівка 19.44 26 хв  20.10 2 г  13 хв 
Торосове 20.17 1 хв  20.18 2 г  46 хв 
Перемога 20.24 1 хв  20.25 2 г  53 хв 
Затишшя 20.33 1 хв  20.34 3 г  2 хв 
Перехрестове 20.45 1 хв  20.46 3 г  14 хв 
Перше Травня 20.51 1 хв  20.52 3 г  20 хв 
Мардарівка 20.59 1 хв  21.00 3 г  28 хв 
Петрівка 21.12 1 хв  21.13 3 г  41 хв 
Чубівка 21.22 1 хв  21.23 3 г  51 хв 
Подільськ-Жм. 21.36 1 хв  21.37 4 г  5 хв 
Подільськ-Північний 21.40 1 хв  21.41 4 г  9 хв 
Миколаївка 21.44 1 хв  21.45 4 г  13 хв 
Побережжя 21.49 1 хв  21.50 4 г  18 хв 
Борщі 22.02 1 хв  22.03 4 г  31 хв 
Шкільна 22.07 1 хв  22.08 4 г  36 хв 
Дібровка 22.12 1 хв  22.13 4 г  41 хв 
Прогрес 22.16 1 хв  22.17 4 г  45 хв 
Слобідка 22.23 1 хв  22.24 4 г  52 хв 
Слободзея 22.32 1 хв  22.33 5 г  1 хв 
Абамеликове 22.43 1 хв  22.44 5 г  12 хв 
Олександрівка 22.53 1 хв  22.54 5 г  22 хв 
Лисогірка 23.01 1 хв  23.02 5 г  30 хв 
Кодима 23.05 1 хв  23.06 5 г  34 хв 
Періжня 23.12 1 хв  23.13 5 г  41 хв 
Гонорівка 23.17 1 хв  23.18 5 г  46 хв 
Попелюхи 23.25 1 хв  23.26 5 г  54 хв 
Рудниця 23.33 1 хв  23.34 6 г  2 хв 
Крикливиці 23.41 1 хв  23.42 6 г  10 хв 
Крижопіль 23.48 1 хв  23.49 6 г  17 хв 
Заболотне 23.57 1 хв  23.58 6 г  26 хв 
Княжеве 00.04 1 хв  00.05 6 г  33 хв 
Вапнярка 00.14 6 г  43 хв 

У розкладі поїзда 6258 Одеса-Головна — Вапнярка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930