У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6258 Одеса — Вапнярка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Одеса - Вапнярка номер 6258 відправляється зі станції Одеса-Головна о 17.32 і прибуває на станцію Вапнярка о 00.20 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 6 г 48 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 52 зупинках. Приблизний час руху становить 5 г 35 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 13 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6258 Одеса - Вапнярка пролягає по таким станціям як Усатове, Карпове, Кам'янка, Дмитрове, Затишшя, Чубівка, Борщі, Слободзея, Періжня, Крижопіль.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Ціна квитка на електричку Одеса-Головна – Вапнярка складає 66.00 гривень. Відстань між станціями – 307.0 км. Залежно від області України, формуванням розкладу електрички займається одна з залізничних компаній - Південно-Західна, Південна, Одеська,Придніпровська, Львівська та Донецька залізниця.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 17.32
Одеса-Мала 17.37 2 хв  17.39 5 хв 
Одеса-Поїзна 17.42 1 хв  17.43 10 хв 
Одеса-Застава-1 17.50 1 хв  17.51 18 хв 
Новодеповська 17.53 1 хв  17.54 21 хв 
Усатове 17.58 1 хв  17.59 26 хв 
Дачна 18.07 1 хв  18.08 35 хв 
Жовтнева 18.15 1 хв  18.16 43 хв 
Вигода 18.22 1 хв  18.23 50 хв 
Ленселище 18.29 1 хв  18.30 57 хв 
Карпове 18.34 1 хв  18.35 1 г  2 хв 
Новоселівка 18.38 1 хв  18.39 1 г  6 хв 
Єреміївка 18.44 1 хв  18.45 1 г  12 хв 
Кузьменкове 18.48 1 хв  18.49 1 г  16 хв 
Буценівка 18.53 1 хв  18.54 1 г  21 хв 
Кам'янка 19.02 1 хв  19.03 1 г  30 хв 
Роздільна-1 19.10 2 хв  19.12 1 г  38 хв 
Роздільна Сортувальна 19.17 1 хв  19.18 1 г  45 хв 
Надія 19.25 1 хв  19.26 1 г  53 хв 
Мигаєве 19.30 1 хв  19.31 1 г  58 хв 
Дмитрове 19.38 1 хв  19.39 2 г  6 хв 
Веселий Кут 19.45 1 хв  19.46 2 г  13 хв 
Іванівка 19.55 10 хв  20.05 2 г  23 хв 
Торосове 20.12 1 хв  20.13 2 г  40 хв 
Перемога 20.19 1 хв  20.20 2 г  47 хв 
Затишшя 20.29 1 хв  20.30 2 г  57 хв 
Перехрестове 20.44 1 хв  20.45 3 г  12 хв 
Перше Травня 20.50 1 хв  20.51 3 г  18 хв 
Мардарівка 20.59 1 хв  21.00 3 г  27 хв 
Петрівка 21.10 1 хв  21.11 3 г  38 хв 
Чубівка 21.20 1 хв  21.21 3 г  48 хв 
Подільськ-Жм. 21.34 1 хв  21.35 4 г  2 хв 
Подільськ-Північний 21.38 1 хв  21.39 4 г  6 хв 
Миколаївка 21.41 1 хв  21.42 4 г  9 хв 
Побережжя 21.47 1 хв  21.48 4 г  15 хв 
Борщі 21.58 1 хв  21.59 4 г  26 хв 
Шкільна 22.02 1 хв  22.03 4 г  30 хв 
Дібровка 22.07 1 хв  22.08 4 г  35 хв 
Прогрес 22.11 1 хв  22.12 4 г  39 хв 
Слобідка 22.18 2 хв  22.20 4 г  46 хв 
Слободзея 22.27 1 хв  22.28 4 г  55 хв 
Абамеликове 22.37 10 хв  22.47 5 г  5 хв 
Олександрівка 22.53 1 хв  22.54 5 г  21 хв 
Лисогірка 23.03 1 хв  23.04 5 г  31 хв 
Кодима 23.08 1 хв  23.09 5 г  36 хв 
Періжня 23.16 1 хв  23.17 5 г  44 хв 
Гонорівка 23.21 1 хв  23.22 5 г  49 хв 
Попелюхи 23.29 1 хв  23.30 5 г  57 хв 
Рудниця 23.37 1 хв  23.38 6 г  5 хв 
Крикливиці 23.45 1 хв  23.46 6 г  13 хв 
Крижопіль 23.54 1 хв  23.55 6 г  22 хв 
Заболотне 00.02 1 хв  00.03 6 г  30 хв 
Княжеве 00.09 1 хв  00.10 6 г  37 хв 
Вапнярка 00.20 6 г  48 хв 

У розкладі поїзда 6258 Одеса-Головна — Вапнярка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Березень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Квітень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930