У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6258 Одеса-Головна — Вапнярка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6258 сполученням Одеса-Головна - Вапнярка відправляється зі станції Одеса-Головна о 17.31 і прибуває на станцію Вапнярка о 00.12 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 6 г 41 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 52 зупинках. Приблизний час руху становить 5 г 24 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 17 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Усатове, Карпове, Кам'янка, Дмитрове, Затишшя, Чубівка, Борщі, Слободзея, Періжня, Крижопіль.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Одеса-Головна 17.31
Одеса-Мала 17.35 1 хв  17.36 4 хв 
Одеса-Поїзна 17.39 1 хв  17.40 8 хв 
Одеса-Застава-1 17.48 1 хв  17.49 17 хв 
Новодеповська 17.51 1 хв  17.52 20 хв 
Усатове 17.56 1 хв  17.57 25 хв 
Дачна 18.04 1 хв  18.05 33 хв 
Жовтнева 18.10 1 хв  18.11 39 хв 
Вигода 18.17 1 хв  18.18 46 хв 
Ленселище 18.23 1 хв  18.24 52 хв 
Карпове 18.29 1 хв  18.30 58 хв 
Новоселівка 18.33 1 хв  18.34 1 г  2 хв 
Єреміївка 18.39 1 хв  18.40 1 г  8 хв 
Кузьменкове 18.44 1 хв  18.45 1 г  13 хв 
Буценівка 18.49 1 хв  18.50 1 г  18 хв 
Кам'янка 18.56 1 хв  18.57 1 г  25 хв 
Роздільна-1 19.03 26 хв  19.29 1 г  32 хв 
Роздільна Сортувальна 19.33 1 хв  19.34 2 г  2 хв 
Надія 19.40 1 хв  19.41 2 г  9 хв 
Мигаєве 19.48 1 хв  19.49 2 г  17 хв 
Дмитрове 19.54 1 хв  19.55 2 г  23 хв 
Веселий Кут 20.01 1 хв  20.02 2 г  30 хв 
Іванівка 20.11 1 хв  20.12 2 г  40 хв 
Торосове 20.16 1 хв  20.17 2 г  45 хв 
Перемога 20.22 1 хв  20.23 2 г  51 хв 
Затишшя 20.31 1 хв  20.32 3 г 
Перехрестове 20.43 1 хв  20.44 3 г  12 хв 
Перше Травня 20.48 1 хв  20.49 3 г  17 хв 
Мардарівка 20.56 1 хв  20.57 3 г  25 хв 
Петрівка 21.08 1 хв  21.09 3 г  37 хв 
Чубівка 21.20 1 хв  21.21 3 г  49 хв 
Подільськ-Жм. 21.35 1 хв  21.36 4 г  4 хв 
Миколаївка 21.39 1 хв  21.40 4 г  8 хв 
Побережжя 21.46 1 хв  21.47 4 г  15 хв 
Борщівка 21.50 1 хв  21.51 4 г  19 хв 
Борщі 21.56 1 хв  21.57 4 г  25 хв 
Шкільна 21.58 1 хв  21.59 4 г  27 хв 
Дібровка 22.02 1 хв  22.03 4 г  31 хв 
Прогрес 22.05 1 хв  22.06 4 г  34 хв 
Слобідка 22.17 1 хв  22.18 4 г  46 хв 
Слободзея 22.25 1 хв  22.26 4 г  54 хв 
Абамеликове 22.41 1 хв  22.42 5 г  10 хв 
Олександрівка 22.44 1 хв  22.45 5 г  13 хв 
Лисогірка 22.51 1 хв  22.52 5 г  20 хв 
Кодима 23.00 1 хв  23.01 5 г  29 хв 
Періжня 23.06 1 хв  23.07 5 г  35 хв 
Гонорівка 23.10 1 хв  23.11 5 г  39 хв 
Попелюхи 23.20 1 хв  23.21 5 г  49 хв 
Рудниця 23.29 1 хв  23.30 5 г  58 хв 
Крикливиці 23.35 1 хв  23.36 6 г  4 хв 
Крижопіль 23.47 1 хв  23.48 6 г  16 хв 
Заболотне 23.54 1 хв  23.55 6 г  23 хв 
Княжеве 00.01 1 хв  00.02 6 г  30 хв 
Вапнярка 00.12 6 г  41 хв 

У розкладі поїзда 6258 Одеса-Головна — Вапнярка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031