У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Вигнанка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Вигнанка:

Актуальний розклад електричок по станції Вигнанка містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Вигнанка з такими станціями і населеними пунктами як Тернопіль-Пас., Заліщики. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 15 хв до пункту призначення Заліщики. Найближчі станції та зупинні пункти Чортків, Гадинківці. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Вигнанка відправляються або прибувають ввечері - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Тернопіль-Пас. - Заліщики. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Вигнанка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6270 Заліщики Тернопіль 04.52 1 хв  04.53 Курсує щоденно - переглянути
6277 Тернопіль Заліщики 21.03 12 хв  21.15 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Вигнанка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Вигнанка