У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6291 Огульці — Полтава Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Огульці - Полтава номер 6291 відправляється зі станції Огульці о 04.58 і прибуває на станцію Полтава-Південна о 07.16 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 18 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 24 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 54 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 24 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6291 Огульці - Полтава пролягає по таким станціям як Рогівка, Ков'яги, Садки, Панасівка, Коломак, Скороходове, Сторожовий, Божкове, Парасковіївка, Свинківка, Вакуленці, Східний.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Огульці 04.58
Хворостове 05.03 1 хв  05.04 5 хв 
Рогівка 05.06 1 хв  05.07 8 хв 
Баранівка 05.11 1 хв  05.12 13 хв 
Ков'яги 05.17 1 хв  05.18 19 хв 
Мар'їне 05.24 1 хв  05.25 26 хв 
Садки 05.29 1 хв  05.30 31 хв 
Водяна 05.35 1 хв  05.36 37 хв 
Панасівка 05.44 1 хв  05.45 46 хв 
80 Км 05.49 1 хв  05.50 51 хв 
Коломак 05.53 1 хв  05.54 55 хв 
Іскрівка 06.00 1 хв  06.01 1 г  2 хв 
Скороходове 06.09 1 хв  06.10 1 г  11 хв 
Кочубеївка 06.20 1 хв  06.21 1 г  22 хв 
Сторожовий 06.29 1 хв  06.30 1 г  31 хв 
Зелена 06.33 1 хв  06.34 1 г  35 хв 
Божкове 06.38 1 хв  06.39 1 г  40 хв 
Приміська 06.42 1 хв  06.43 1 г  44 хв 
Парасковіївка 06.47 1 хв  06.48 1 г  49 хв 
Ковалівка 06.51 1 хв  06.52 1 г  53 хв 
Свинківка 06.55 1 хв  06.56 1 г  57 хв 
Лісові Поляни 06.58 1 хв  06.59 2 г 
Вакуленці 07.04 1 хв  07.05 2 г  6 хв 
Дублянщина 07.08 1 хв  07.09 2 г  10 хв 
Східний 07.12 1 хв  07.13 2 г  14 хв 
Полтава-Південна 07.16 2 г  18 хв 

У розкладі поїзда 6291 Огульці — Полтава-Південна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930