У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6291 Огульці — Полтава-Південна Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6291 сполученням Огульці - Полтава-Південна відправляється зі станції Огульці о 05.00 і прибуває на станцію Полтава-Південна о 07.20 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 20 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 24 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 56 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 24 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Рогівка, Ков'яги, Садки, Панасівка, Коломак, Скороходове, Сторожовий, Божкове, Парасковіївка, Свинківка, Вакуленці, Східний.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Огульці 05.00
Хворостове 05.05 1 хв  05.06 5 хв 
Рогівка 05.08 1 хв  05.09 8 хв 
Баранівка 05.14 1 хв  05.15 14 хв 
Ков'яги 05.20 1 хв  05.21 20 хв 
Мар'їне 05.27 1 хв  05.28 27 хв 
Садки 05.32 1 хв  05.33 32 хв 
Водяна 05.37 1 хв  05.38 37 хв 
Панасівка 05.46 1 хв  05.47 46 хв 
80 Км 05.51 1 хв  05.52 51 хв 
Коломак 05.55 1 хв  05.56 55 хв 
Іскрівка 06.01 1 хв  06.02 1 г  1 хв 
Скороходове 06.10 1 хв  06.11 1 г  10 хв 
Кочубеївка 06.20 1 хв  06.21 1 г  20 хв 
Сторожовий 06.29 1 хв  06.30 1 г  29 хв 
Зелена 06.33 1 хв  06.34 1 г  33 хв 
Божкове 06.38 1 хв  06.39 1 г  38 хв 
Приміська 06.42 1 хв  06.43 1 г  42 хв 
Парасковіївка 06.47 1 хв  06.48 1 г  47 хв 
Ковалівка 06.51 1 хв  06.52 1 г  51 хв 
Свинківка 06.55 1 хв  06.56 1 г  55 хв 
Лісові Поляни 06.59 1 хв  07.00 1 г  59 хв 
Вакуленці 07.05 1 хв  07.06 2 г  5 хв 
Дублянщина 07.09 1 хв  07.10 2 г  9 хв 
Східний 07.14 1 хв  07.15 2 г  14 хв 
Полтава-Південна 07.20 2 г  20 хв 

У розкладі поїзда 6291 Огульці — Полтава-Південна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031