У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6291 Огульці — Полтава Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Огульці - Полтава номер 6291 відправляється зі станції Огульці о 04.51 і прибуває на станцію Полтава-Південна о 07.10 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 19 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 24 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 54 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 25 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6291 Огульці - Полтава пролягає по таким станціям як Рогівка, Ков'яги, Садки, Панасівка, Коломак, Скороходове, Сторожовий, Божкове, Парасковіївка, Свинківка, Вакуленці, Східний.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Огульці 04.51
Хворостове 04.59 1 хв  05.00 8 хв 
Рогівка 05.02 1 хв  05.03 11 хв 
Баранівка 05.07 1 хв  05.08 16 хв 
Ков'яги 05.12 1 хв  05.13 21 хв 
Мар'їне 05.19 1 хв  05.20 28 хв 
Садки 05.23 1 хв  05.24 32 хв 
Водяна 05.29 1 хв  05.30 38 хв 
Панасівка 05.38 1 хв  05.39 47 хв 
80 Км 05.42 1 хв  05.43 51 хв 
Коломак 05.46 1 хв  05.47 55 хв 
Іскрівка 05.53 1 хв  05.54 1 г  2 хв 
Скороходове 06.02 1 хв  06.03 1 г  11 хв 
Кочубеївка 06.13 1 хв  06.14 1 г  22 хв 
Сторожовий 06.22 1 хв  06.23 1 г  31 хв 
Зелена 06.26 1 хв  06.27 1 г  35 хв 
Божкове 06.31 1 хв  06.32 1 г  40 хв 
Приміська 06.35 2 хв  06.37 1 г  44 хв 
Парасковіївка 06.40 1 хв  06.41 1 г  49 хв 
Ковалівка 06.44 1 хв  06.45 1 г  53 хв 
Свинківка 06.48 1 хв  06.49 1 г  57 хв 
Лісові Поляни 06.51 1 хв  06.52 2 г 
Вакуленці 06.57 1 хв  06.58 2 г  6 хв 
Дублянщина 07.01 1 хв  07.02 2 г  10 хв 
Східний 07.05 1 хв  07.06 2 г  14 хв 
Полтава-Південна 07.10 2 г  19 хв 

У розкладі поїзда 6291 Огульці — Полтава-Південна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728