У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6291 Огульці — Полтава Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Огульці - Полтава номер 6291 відправляється зі станції Огульці о 04.45 і прибуває на станцію Полтава-Південна о 07.07 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 22 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 24 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 57 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 25 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6291 Огульці - Полтава пролягає по таким станціям як Рогівка, Ков'яги, Садки, Панасівка, Коломак, Скороходове, Сторожовий, Божкове, Парасковіївка, Свинківка, Вакуленці, Східний.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Ціна квитка на електричку Огульці – Полтава-Південна складає 20.00 гривень. Відстань між станціями – 38.5 км. Залежно від області України, формуванням розкладу електрички займається одна з залізничних компаній - Південно-Західна, Південна, Одеська,Придніпровська, Львівська та Донецька залізниця.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Огульці 04.45
Хворостове 04.53 1 хв  04.54 8 хв 
Рогівка 04.56 1 хв  04.57 11 хв 
Баранівка 05.01 1 хв  05.02 16 хв 
Ков'яги 05.07 1 хв  05.08 22 хв 
Мар'їне 05.14 1 хв  05.15 29 хв 
Садки 05.18 1 хв  05.19 33 хв 
Водяна 05.24 1 хв  05.25 39 хв 
Панасівка 05.34 1 хв  05.35 49 хв 
80 Км 05.38 1 хв  05.39 53 хв 
Коломак 05.43 1 хв  05.44 58 хв 
Іскрівка 05.49 1 хв  05.50 1 г  4 хв 
Скороходове 05.58 1 хв  05.59 1 г  13 хв 
Кочубеївка 06.08 1 хв  06.09 1 г  23 хв 
Сторожовий 06.18 1 хв  06.19 1 г  33 хв 
Зелена 06.23 1 хв  06.24 1 г  38 хв 
Божкове 06.28 1 хв  06.29 1 г  43 хв 
Приміська 06.33 2 хв  06.35 1 г  48 хв 
Парасковіївка 06.37 1 хв  06.38 1 г  52 хв 
Ковалівка 06.41 1 хв  06.42 1 г  56 хв 
Свинківка 06.45 1 хв  06.46 2 г 
Лісові Поляни 06.48 1 хв  06.49 2 г  3 хв 
Вакуленці 06.54 1 хв  06.55 2 г  9 хв 
Дублянщина 06.57 1 хв  06.58 2 г  12 хв 
Східний 07.01 1 хв  07.02 2 г  16 хв 
Полтава-Південна 07.07 2 г  22 хв 

У розкладі поїзда 6291 Огульці — Полтава-Південна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
Липень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031