У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6291 Огульці — Полтава Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Огульці - Полтава номер 6291 відправляється зі станції Огульці о 05.00 і прибуває на станцію Полтава-Південна о 07.20 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 20 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 24 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 56 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 24 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Рогівка, Ков'яги, Садки, Панасівка, Коломак, Скороходове, Сторожовий, Божкове, Парасковіївка, Свинківка, Вакуленці, Східний.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Огульці 05.00
Хворостове 05.05 1 хв  05.06 5 хв 
Рогівка 05.08 1 хв  05.09 8 хв 
Баранівка 05.14 1 хв  05.15 14 хв 
Ков'яги 05.20 1 хв  05.21 20 хв 
Мар'їне 05.27 1 хв  05.28 27 хв 
Садки 05.32 1 хв  05.33 32 хв 
Водяна 05.37 1 хв  05.38 37 хв 
Панасівка 05.46 1 хв  05.47 46 хв 
80 Км 05.51 1 хв  05.52 51 хв 
Коломак 05.55 1 хв  05.56 55 хв 
Іскрівка 06.01 1 хв  06.02 1 г  1 хв 
Скороходове 06.10 1 хв  06.11 1 г  10 хв 
Кочубеївка 06.20 1 хв  06.21 1 г  20 хв 
Сторожовий 06.29 1 хв  06.30 1 г  29 хв 
Зелена 06.33 1 хв  06.34 1 г  33 хв 
Божкове 06.38 1 хв  06.39 1 г  38 хв 
Приміська 06.42 1 хв  06.43 1 г  42 хв 
Парасковіївка 06.47 1 хв  06.48 1 г  47 хв 
Ковалівка 06.51 1 хв  06.52 1 г  51 хв 
Свинківка 06.55 1 хв  06.56 1 г  55 хв 
Лісові Поляни 06.59 1 хв  07.00 1 г  59 хв 
Вакуленці 07.05 1 хв  07.06 2 г  5 хв 
Дублянщина 07.09 1 хв  07.10 2 г  9 хв 
Східний 07.14 1 хв  07.15 2 г  14 хв 
Полтава-Південна 07.20 2 г  20 хв 

У розкладі поїзда 6291 Огульці — Полтава-Південна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Січень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31