У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6295 Огульці — Полтава-Південна Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6295 сполученням Огульці - Полтава-Південна відправляється зі станції Огульці о 16.11 і прибуває на станцію Полтава-Південна о 18.34 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 23 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 24 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 57 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 26 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Рогівка, Ков'яги, Садки, Панасівка, Коломак, Скороходове, Сторожовий, Божкове, Парасковіївка, Свинківка, Вакуленці, Східний.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Огульці 16.11
Хворостове 16.16 1 хв  16.17 5 хв 
Рогівка 16.19 1 хв  16.20 8 хв 
Баранівка 16.25 1 хв  16.26 14 хв 
Ков'яги 16.31 1 хв  16.32 20 хв 
Мар'їне 16.38 1 хв  16.39 27 хв 
Садки 16.43 1 хв  16.44 32 хв 
Водяна 16.48 1 хв  16.49 37 хв 
Панасівка 16.57 1 хв  16.58 46 хв 
80 Км 17.02 1 хв  17.03 51 хв 
Коломак 17.06 1 хв  17.07 55 хв 
Іскрівка 17.12 1 хв  17.13 1 г  1 хв 
Скороходове 17.21 1 хв  17.22 1 г  10 хв 
Кочубеївка 17.31 1 хв  17.32 1 г  20 хв 
Сторожовий 17.40 1 хв  17.41 1 г  29 хв 
Зелена 17.44 1 хв  17.45 1 г  33 хв 
Божкове 17.49 1 хв  17.50 1 г  38 хв 
Приміська 17.53 1 хв  17.54 1 г  42 хв 
Парасковіївка 17.58 1 хв  17.59 1 г  47 хв 
Ковалівка 18.02 1 хв  18.03 1 г  51 хв 
Свинківка 18.06 1 хв  18.07 1 г  55 хв 
Лісові Поляни 18.10 1 хв  18.11 1 г  59 хв 
Вакуленці 18.17 3 хв  18.20 2 г  6 хв 
Дублянщина 18.24 1 хв  18.25 2 г  13 хв 
Східний 18.28 1 хв  18.29 2 г  17 хв 
Полтава-Південна 18.34 2 г  23 хв 

У розкладі поїзда 6295 Огульці — Полтава-Південна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930