У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6295 Огульці — Полтава Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Огульці - Полтава номер 6295 відправляється зі станції Огульці о 16.10 і прибуває на станцію Полтава-Південна о 18.33 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 23 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 24 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 59 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 24 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6295 Огульці - Полтава пролягає по таким станціям як Рогівка, Ков'яги, Садки, Панасівка, Коломак, Скороходове, Сторожовий, Божкове, Парасковіївка, Свинківка, Вакуленці, Східний.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Огульці 16.10
Хворостове 16.15 1 хв  16.16 5 хв 
Рогівка 16.18 1 хв  16.19 8 хв 
Баранівка 16.24 1 хв  16.25 14 хв 
Ков'яги 16.30 1 хв  16.31 20 хв 
Мар'їне 16.37 1 хв  16.38 27 хв 
Садки 16.42 1 хв  16.43 32 хв 
Водяна 16.48 1 хв  16.49 38 хв 
Панасівка 16.57 1 хв  16.58 47 хв 
80 Км 17.02 1 хв  17.03 52 хв 
Коломак 17.06 1 хв  17.07 56 хв 
Іскрівка 17.13 1 хв  17.14 1 г  3 хв 
Скороходове 17.22 1 хв  17.23 1 г  12 хв 
Кочубеївка 17.33 1 хв  17.34 1 г  23 хв 
Сторожовий 17.42 1 хв  17.43 1 г  32 хв 
Зелена 17.46 1 хв  17.47 1 г  36 хв 
Божкове 17.51 1 хв  17.52 1 г  41 хв 
Приміська 17.55 1 хв  17.56 1 г  45 хв 
Парасковіївка 18.00 1 хв  18.01 1 г  50 хв 
Ковалівка 18.04 1 хв  18.05 1 г  54 хв 
Свинківка 18.08 1 хв  18.09 1 г  58 хв 
Лісові Поляни 18.12 1 хв  18.13 2 г  2 хв 
Вакуленці 18.19 1 хв  18.20 2 г  9 хв 
Дублянщина 18.24 1 хв  18.25 2 г  14 хв 
Східний 18.28 1 хв  18.29 2 г  18 хв 
Полтава-Південна 18.33 2 г  23 хв 

У розкладі поїзда 6295 Огульці — Полтава-Південна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930