У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6295 Огульці — Полтава-Південна Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6295 сполученням Огульці - Полтава-Південна відправляється зі станції Огульці о 16.11 і прибуває на станцію Полтава-Південна о 18.34 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 23 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 24 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 57 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 26 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Рогівка, Ков'яги, Садки, Панасівка, Коломак, Скороходове, Сторожовий, Божкове, Парасковіївка, Свинківка, Вакуленці, Східний.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Огульці 16.11
Хворостове 16.16 1 хв  16.17 5 хв 
Рогівка 16.19 1 хв  16.20 8 хв 
Баранівка 16.25 1 хв  16.26 14 хв 
Ков'яги 16.31 1 хв  16.32 20 хв 
Мар'їне 16.38 1 хв  16.39 27 хв 
Садки 16.43 1 хв  16.44 32 хв 
Водяна 16.48 1 хв  16.49 37 хв 
Панасівка 16.57 1 хв  16.58 46 хв 
80 Км 17.02 1 хв  17.03 51 хв 
Коломак 17.06 1 хв  17.07 55 хв 
Іскрівка 17.12 1 хв  17.13 1 г  1 хв 
Скороходове 17.21 1 хв  17.22 1 г  10 хв 
Кочубеївка 17.31 1 хв  17.32 1 г  20 хв 
Сторожовий 17.40 1 хв  17.41 1 г  29 хв 
Зелена 17.44 1 хв  17.45 1 г  33 хв 
Божкове 17.49 1 хв  17.50 1 г  38 хв 
Приміська 17.53 1 хв  17.54 1 г  42 хв 
Парасковіївка 17.58 1 хв  17.59 1 г  47 хв 
Ковалівка 18.02 1 хв  18.03 1 г  51 хв 
Свинківка 18.06 1 хв  18.07 1 г  55 хв 
Лісові Поляни 18.10 1 хв  18.11 1 г  59 хв 
Вакуленці 18.17 3 хв  18.20 2 г  6 хв 
Дублянщина 18.24 1 хв  18.25 2 г  13 хв 
Східний 18.28 1 хв  18.29 2 г  17 хв 
Полтава-Південна 18.34 2 г  23 хв 

У розкладі поїзда 6295 Огульці — Полтава-Південна можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031