У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6311 Козятин — Жмеринка Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) Козятин - Жмеринка номер 6311 відправляється зі станції Козятин-1 о 20.48 і прибуває на станцію Жмеринка-Пас. о 23.10 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 22 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 16 зупинках. Приблизний час руху становить 2 г 2 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 20 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6311 Козятин - Жмеринка пролягає по таким станціям як Кордишівка, Миколаївка, Голендри, Гулівці, Варшиця, Калинівка-1, Сальницький, Вінниця-Вантажна, Вінниця, Тюшки, Яришівка, Гнівань, Могилівка, Козачівка, Браїлів, Тартак.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Козятин-1 20.48
Кордишівка 21.01 1 хв  21.02 13 хв 
Миколаївка 21.08 1 хв  21.09 20 хв 
Голендри 21.14 1 хв  21.15 26 хв 
Гулівці 21.26 1 хв  21.27 38 хв 
Варшиця 21.31 1 хв  21.32 43 хв 
Калинівка-1 21.37 1 хв  21.38 49 хв 
Сальницький 21.43 1 хв  21.44 55 хв 
Вінниця-Вантажна 21.56 1 хв  21.57 1 г  8 хв 
Вінниця 22.03 5 хв  22.08 1 г  15 хв 
Тюшки 22.18 1 хв  22.19 1 г  30 хв 
Яришівка 22.25 1 хв  22.26 1 г  37 хв 
Гнівань 22.35 1 хв  22.36 1 г  47 хв 
Могилівка 22.41 1 хв  22.42 1 г  53 хв 
Козачівка 22.49 1 хв  22.50 2 г  1 хв 
Браїлів 22.55 1 хв  22.56 2 г  7 хв 
Тартак 22.58 1 хв  22.59 2 г  10 хв 
Жмеринка-Пас. 23.10 2 г  22 хв 

У розкладі поїзда 6311 Козятин-1 — Жмеринка-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728    
Березень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031