У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Порпурівський
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Порпурівський:

Актуальний розклад електричок по станції Порпурівський містить всього 5 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Порпурівський з такими станціями і населеними пунктами як Київ-Пас., Жмеринка-Пас., Козятин-1. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 23 хв до пункту призначення Козятин-1. Найближчі станції та зупинні пункти Тюшки, Вінниця. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Порпурівський відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Козятин-1 - Жмеринка-Пас., Жмеринка-Пас. - Козятин-1. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Порпурівський відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
868 Жмеринка Київ 06.43 1 хв  06.44 Курсує щоденно - переглянути
6303 Козятин Жмеринка 08.42 1 хв  08.43 Курсує щоденно - переглянути
6307 Козятин Жмеринка 16.13 1 хв  16.14 Курсує щоденно - переглянути
6310 Жмеринка Козятин 18.42 1 хв  18.43 Курсує щоденно - переглянути
6312 Жмеринка Козятин 21.22 1 хв  21.23 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Порпурівський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Порпурівський