З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Порпурівський
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Порпурівський:

Актуальний розклад електричок по станції Порпурівський містить всього 6 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Порпурівський з такими станціями і населеними пунктами як Київ-Пас., Козятин-1, Жмеринка-Пас., Рахни. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 24 хв до пункту призначення Козятин-1. Найближчі станції та зупинні пункти Тюшки, Вінниця. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Порпурівський відправляються або прибувають вранці - 3 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Жмеринка-Пас. - Київ-Пас., Жмеринка-Пас. - Козятин-1, Козятин-1 - Жмеринка-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Порпурівський відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
868 Жмеринка Київ 06.45 1 хв  06.46 Курсує щоденно - переглянути
6324 Жмеринка Козятин 06.45 1 хв  06.46 Курсує по особливому графіку - переглянути
6303 Козятин Жмеринка 08.31 1 хв  08.32 Курсує щоденно - переглянути
6307 Козятин Рахни 16.14 1 хв  16.15 Курсує щоденно - переглянути
6310 Жмеринка Козятин 18.30 1 хв  18.31 Курсує щоденно - переглянути
6312 Жмеринка Козятин 21.23 1 хв  21.24 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Порпурівський можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Порпурівський