З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Стадниця
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Стадниця:

Актуальний розклад електричок по станції Стадниця містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Стадниця з такими станціями і населеними пунктами як Козятин-1, Жмеринка-Пас., Рахни. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 18 г 51 хв до пункту призначення Козятин-1. Найближчі станції та зупинні пункти Вінниця-Вантажна, Десенка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Стадниця відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Козятин-1 - Рахни, Жмеринка-Пас. - Козятин-1. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Стадниця відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6302 Жмеринка Козятин 05.37 1 хв  05.38 Курсує щоденно - переглянути
6303 Козятин Жмеринка 08.01 1 хв  08.02 Курсує щоденно - переглянути
6307 Козятин Рахни 15.52 1 хв  15.53 Курсує щоденно - переглянути
6310 Жмеринка Козятин 18.50 1 хв  18.51 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Стадниця можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Стадниця