У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Стадниця
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Стадниця:

Актуальний розклад електричок по станції Стадниця містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Стадниця з такими станціями і населеними пунктами як Жмеринка-Пас., Козятин-1, Гречани. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 19 г 47 хв до пункту призначення Гречани. Найближчі станції та зупинні пункти Десенка, Вінниця-Вантажна. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Стадниця відправляються або прибувають днем - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Козятин-1 - Жмеринка-Пас., Жмеринка-Пас. - Козятин-1. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Стадниця відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6303 Козятин Жмеринка 08.09 1 хв  08.10 Курсує щоденно - переглянути
6307 Козятин Жмеринка 15.52 1 хв  15.53 Курсує щоденно - переглянути
6310 Жмеринка Козятин 18.53 1 хв  18.54 Курсує щоденно - переглянути
867 Київ Гречани 19.46 1 хв  19.47 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Стадниця можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Стадниця