У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6436 Івано-Франківськ — Коломия Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) Івано-Франківськ - Коломия номер 6436 відправляється зі станції Івано-Франківськ о 20.22 і прибуває на станцію Коломия о 22.13 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 51 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 30 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 21 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6436 Івано-Франківськ - Коломия пролягає по таким станціям як Бистриця, Хриплин, Марківці, Ворона, Отинія, 166 Км, Голосків, Хлібичин, Черемхів, Коршів, Годи-Турка, Пядики.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Івано-Франківськ 20.22
Бистриця 20.26 1 хв  20.27 4 хв 
Хриплин 20.32 1 хв  20.33 10 хв 
Марківці 20.49 2 хв  20.51 27 хв 
Ворона 20.58 1 хв  20.59 36 хв 
Отинія 21.04 5 хв  21.09 42 хв 
166 Км 21.14 1 хв  21.15 52 хв 
Голосків 21.19 2 хв  21.21 57 хв 
Хлібичин 21.26 1 хв  21.27 1 г  4 хв 
Черемхів 21.32 1 хв  21.33 1 г  10 хв 
Коршів 21.42 4 хв  21.46 1 г  20 хв 
Годи-Турка 21.56 1 хв  21.57 1 г  34 хв 
Пядики 22.06 1 хв  22.07 1 г  44 хв 
Коломия 22.13 1 г  51 хв 

У розкладі поїзда 6436 Івано-Франківськ — Коломия можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930