У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6436 Івано-Франківськ — Коломия Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6436 сполученням Івано-Франківськ - Коломия відправляється зі станції Івано-Франківськ о 20.19 і прибуває на станцію Коломия о 22.03 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 44 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 26 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 18 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Бистриця, Хриплин, Марківці, Ворона, Отинія, 166 Км, Голосків, Хлібичин, Черемхів, Коршів, Годи-Турка, Пядики.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Івано-Франківськ 20.19
Бистриця 20.23 1 хв  20.24 4 хв 
Хриплин 20.29 2 хв  20.31 10 хв 
Марківці 20.46 2 хв  20.48 27 хв 
Ворона 20.55 1 хв  20.56 36 хв 
Отинія 21.02 2 хв  21.04 43 хв 
166 Км 21.09 1 хв  21.10 50 хв 
Голосків 21.14 2 хв  21.16 55 хв 
Хлібичин 21.21 1 хв  21.22 1 г  2 хв 
Черемхів 21.27 1 хв  21.28 1 г  8 хв 
Коршів 21.36 2 хв  21.38 1 г  17 хв 
Годи-Турка 21.48 2 хв  21.50 1 г  29 хв 
Пядики 21.56 1 хв  21.57 1 г  37 хв 
Коломия 22.03 1 г  44 хв 

У розкладі поїзда 6436 Івано-Франківськ — Коломия можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930