У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6436 Івано-Франківськ — Коломия Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) Івано-Франківськ - Коломия номер 6436 відправляється зі станції Івано-Франківськ о 20.17 і прибуває на станцію Коломия о 22.08 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 51 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 35 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 16 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6436 Івано-Франківськ - Коломия пролягає по таким станціям як Бистриця, Хриплин, Марківці, Ворона, Отинія, 166 Км, Голосків, Хлібичин, Черемхів, Коршів, Годи-Турка, Пядики.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Івано-Франківськ 20.17
Бистриця 20.21 1 хв  20.22 4 хв 
Хриплин 20.27 2 хв  20.29 10 хв 
Марківці 20.46 2 хв  20.48 29 хв 
Ворона 20.56 1 хв  20.57 39 хв 
Отинія 21.03 2 хв  21.05 46 хв 
166 Км 21.10 1 хв  21.11 53 хв 
Голосків 21.15 2 хв  21.17 58 хв 
Хлібичин 21.22 1 хв  21.23 1 г  5 хв 
Черемхів 21.28 1 хв  21.29 1 г  11 хв 
Коршів 21.38 1 хв  21.39 1 г  21 хв 
Годи-Турка 21.51 1 хв  21.52 1 г  34 хв 
Пядики 22.01 1 хв  22.02 1 г  44 хв 
Коломия 22.08 1 г  51 хв 

У розкладі поїзда 6436 Івано-Франківськ — Коломия можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Листопад 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930