У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6436 Івано-Франківськ — Коломия Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6436 сполученням Івано-Франківськ - Коломия відправляється зі станції Івано-Франківськ о 20.19 і прибуває на станцію Коломия о 22.03 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 44 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 26 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 18 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Бистриця, Хриплин, Марківці, Ворона, Отинія, 166 Км, Голосків, Хлібичин, Черемхів, Коршів, Годи-Турка, Пядики.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Івано-Франківськ 20.19
Бистриця 20.23 1 хв  20.24 4 хв 
Хриплин 20.29 2 хв  20.31 10 хв 
Марківці 20.46 2 хв  20.48 27 хв 
Ворона 20.55 1 хв  20.56 36 хв 
Отинія 21.02 2 хв  21.04 43 хв 
166 Км 21.09 1 хв  21.10 50 хв 
Голосків 21.14 2 хв  21.16 55 хв 
Хлібичин 21.21 1 хв  21.22 1 г  2 хв 
Черемхів 21.27 1 хв  21.28 1 г  8 хв 
Коршів 21.36 2 хв  21.38 1 г  17 хв 
Годи-Турка 21.48 2 хв  21.50 1 г  29 хв 
Пядики 21.56 1 хв  21.57 1 г  37 хв 
Коломия 22.03 1 г  44 хв 

У розкладі поїзда 6436 Івано-Франківськ — Коломия можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Вересень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930