З 1 червня частково відновлюються залізничні пасажирські перевезення. При пошуку поїздів обирайте дату, тому що відновлено рух не всіх поїздів.

У зв'язку з обмеженим відновленням пасажирських перевезень в Україні, рекомендуємо скористатися пошуком попутних автомобілів  (шукати автомобілі)

У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Годи-Турка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Годи-Турка:

Актуальний розклад електричок по станції Годи-Турка містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Годи-Турка з такими станціями і населеними пунктами як Івано-Франківськ, Коломия. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 22 хв до пункту призначення Івано-Франківськ. Найближчі станції та зупинні пункти Пядики, Коршів. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Годи-Турка відправляються або прибувають ввечері - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Івано-Франківськ - Коломия, Коломия - Івано-Франківськ. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Годи-Турка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6431* Коломия Івано-Франківськ 05.43 5 хв  05.48 Курсує щоденно - переглянути
6438* Івано-Франківськ Коломия 07.35 2 хв  07.37 Курсує щоденно - переглянути
6434* Івано-Франківськ Коломия 19.03 2 хв  19.05 Курсує щоденно - переглянути
6437* Коломия Івано-Франківськ 21.20 2 хв  21.22 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Годи-Турка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Годи-Турка