У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Годи-Турка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Годи-Турка:

Актуальний розклад електричок по станції Годи-Турка містить всього 4 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Годи-Турка з такими станціями і населеними пунктами як Івано-Франківськ, Коломия. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 22 хв до пункту призначення Івано-Франківськ. Найближчі станції та зупинні пункти Пядики, Коршів. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Годи-Турка відправляються або прибувають ввечері - 2 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Коломия - Івано-Франківськ, Івано-Франківськ - Коломия. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Годи-Турка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6431 Коломия Івано-Франківськ 05.17 2 хв  05.19 Курсує щоденно - переглянути
6438 Івано-Франківськ Коломия 07.36 2 хв  07.38 Курсує щоденно - переглянути
6434 Івано-Франківськ Коломия 19.00 3 хв  19.03 Курсує щоденно - переглянути
6437 Коломия Івано-Франківськ 21.20 2 хв  21.22 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Годи-Турка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Годи-Турка