У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Хриплин
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Хриплин:

Актуальний розклад електричок по станції Хриплин містить всього 12 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Хриплин з такими станціями і населеними пунктами як Коломия, Івано-Франківськ, Ворохта. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 22 г 48 хв до пункту призначення Івано-Франківськ. Найближчі станції та зупинні пункти Бистриця, Марківці, Братківці, Діброва, Дружба. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Хриплин відправляються або прибувають ввечері - 4 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Ворохта - Івано-Франківськ, Івано-Франківськ - Коломия, Івано-Франківськ - Ворохта. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Хриплин відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Хриплин можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Хриплин