У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6437 Коломия — Івано-Франківськ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) Коломия - Івано-Франківськ номер 6437 відправляється зі станції Коломия о 21.06 і прибуває на станцію Івано-Франківськ о 22.58 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 52 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 28 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 24 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6437 Коломия - Івано-Франківськ пролягає по таким станціям як Пядики, Годи-Турка, Коршів, Черемхів, Хлібичин, Голосків, 166 Км, Отинія, Ворона, Марківці, Хриплин, Бистриця.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Коломия 21.06
Пядики 21.12 1 хв  21.13 6 хв 
Годи-Турка 21.21 2 хв  21.23 15 хв 
Коршів 21.34 5 хв  21.39 28 хв 
Черемхів 21.46 1 хв  21.47 40 хв 
Хлібичин 21.51 1 хв  21.52 45 хв 
Голосків 21.58 5 хв  22.03 52 хв 
166 Км 22.07 1 хв  22.08 1 г  1 хв 
Отинія 22.13 2 хв  22.15 1 г  7 хв 
Ворона 22.22 1 хв  22.23 1 г  16 хв 
Марківці 22.30 2 хв  22.32 1 г  24 хв 
Хриплин 22.46 2 хв  22.48 1 г  40 хв 
Бистриця 22.53 1 хв  22.54 1 г  47 хв 
Івано-Франківськ 22.58 1 г  52 хв 

У розкладі поїзда 6437 Коломия — Івано-Франківськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Грудень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Січень 2023
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031