У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6437 Коломия — Івано-Франківськ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) Коломия - Івано-Франківськ номер 6437 відправляється зі станції Коломия о 21.08 і прибуває на станцію Івано-Франківськ о 23.04 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 56 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 32 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 24 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6437 Коломия - Івано-Франківськ пролягає по таким станціям як Пядики, Годи-Турка, Коршів, Черемхів, Хлібичин, Голосків, 166 Км, Отинія, Ворона, Марківці, Хриплин, Бистриця.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Коломия 21.08
Пядики 21.14 1 хв  21.15 6 хв 
Годи-Турка 21.23 3 хв  21.26 15 хв 
Коршів 21.37 7 хв  21.44 29 хв 
Черемхів 21.51 1 хв  21.52 43 хв 
Хлібичин 21.56 1 хв  21.57 48 хв 
Голосків 22.03 2 хв  22.05 55 хв 
166 Км 22.09 1 хв  22.10 1 г  1 хв 
Отинія 22.15 2 хв  22.17 1 г  7 хв 
Ворона 22.24 1 хв  22.25 1 г  16 хв 
Марківці 22.32 3 хв  22.35 1 г  24 хв 
Хриплин 22.52 1 хв  22.53 1 г  44 хв 
Бистриця 22.59 1 хв  23.00 1 г  51 хв 
Івано-Франківськ 23.04 1 г  56 хв 

У розкладі поїзда 6437 Коломия — Івано-Франківськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Серпень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031