У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6437 Коломия — Івано-Франківськ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) номер 6437 сполученням Коломия - Івано-Франківськ відправляється зі станції Коломия о 21.05 і прибуває на станцію Івано-Франківськ о 22.57 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 52 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 27 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 25 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Пядики, Годи-Турка, Коршів, Черемхів, Хлібичин, Голосків, 166 Км, Отинія, Ворона, Марківці, Хриплин, Бистриця.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Коломия 21.05
Пядики 21.11 1 хв  21.12 6 хв 
Годи-Турка 21.20 3 хв  21.23 15 хв 
Коршів 21.33 6 хв  21.39 28 хв 
Черемхів 21.45 1 хв  21.46 40 хв 
Хлібичин 21.50 1 хв  21.51 45 хв 
Голосків 21.56 4 хв  22.00 51 хв 
166 Км 22.04 1 хв  22.05 59 хв 
Отинія 22.10 2 хв  22.12 1 г  5 хв 
Ворона 22.19 1 хв  22.20 1 г  14 хв 
Марківці 22.29 2 хв  22.31 1 г  24 хв 
Хриплин 22.45 2 хв  22.47 1 г  40 хв 
Бистриця 22.52 1 хв  22.53 1 г  47 хв 
Івано-Франківськ 22.57 1 г  52 хв 

У розкладі поїзда 6437 Коломия — Івано-Франківськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031