У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6437 Коломия — Івано-Франківськ Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Вечірній приміський поїзд(електричка) Коломия - Івано-Франківськ номер 6437 відправляється зі станції Коломия о 21.00 і прибуває на станцію Івано-Франківськ о 22.52 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 52 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 12 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 28 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 24 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6437 Коломия - Івано-Франківськ пролягає по таким станціям як Пядики, Годи-Турка, Коршів, Черемхів, Хлібичин, Голосків, 166 Км, Отинія, Ворона, Марківці, Хриплин, Бистриця.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Ціна квитка на електричку Коломия – Івано-Франківськ складає 31.00 гривень. Відстань між станціями – 53.1 км. Залежно від області України, формуванням розкладу електрички займається одна з залізничних компаній - Південно-Західна, Південна, Одеська,Придніпровська, Львівська та Донецька залізниця.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Коломия 21.00
Пядики 21.06 1 хв  21.07 6 хв 
Годи-Турка 21.15 2 хв  21.17 15 хв 
Коршів 21.28 5 хв  21.33 28 хв 
Черемхів 21.40 1 хв  21.41 40 хв 
Хлібичин 21.45 1 хв  21.46 45 хв 
Голосків 21.52 2 хв  21.54 52 хв 
166 Км 21.58 1 хв  21.59 58 хв 
Отинія 22.04 2 хв  22.06 1 г  4 хв 
Ворона 22.13 1 хв  22.14 1 г  13 хв 
Марківці 22.21 5 хв  22.26 1 г  21 хв 
Хриплин 22.40 2 хв  22.42 1 г  40 хв 
Бистриця 22.47 1 хв  22.48 1 г  47 хв 
Івано-Франківськ 22.52 1 г  52 хв 

У розкладі поїзда 6437 Коломия — Івано-Франківськ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Квітень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930    
Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031