У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6463 Коростень — Житомир Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6463 сполученням Коростень - Житомир відправляється зі станції Коростень о 18.12 і прибуває на станцію Житомир о 20.22 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 10 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 50 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 20 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Коростень-Житомирський, Чолівка, Білошиці, Ушомир, Лісівщина, Красносілка, Нова Борова, Фасова, Галинівка, Топорище, Андріївка, Горбаші, Строковиці.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Коростень 18.12
Коростень-Житомирський 18.21 1 хв  18.22 9 хв 
Чолівка 18.26 1 хв  18.27 14 хв 
Білошиці 18.35 1 хв  18.36 23 хв 
Ушомир 18.42 1 хв  18.43 30 хв 
Лісівщина 18.50 1 хв  18.51 38 хв 
Красносілка 18.57 5 хв  19.02 45 хв 
Нова Борова 19.12 2 хв  19.14 1 г 
Фасова 19.25 1 хв  19.26 1 г  13 хв 
Галинівка 19.32 1 хв  19.33 1 г  20 хв 
Топорище 19.39 1 хв  19.40 1 г  27 хв 
Андріївка 19.45 1 хв  19.46 1 г  33 хв 
Горбаші 19.52 2 хв  19.54 1 г  40 хв 
Строковиці 20.05 2 хв  20.07 1 г  53 хв 
Житомир 20.22 2 г  10 хв 

У розкладі поїзда 6463 Коростень — Житомир можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
30
Грудень 2020
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28293031