У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6463 Коростень — Житомир Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Коростень - Житомир номер 6463 відправляється зі станції Коростень о 18.42 і прибуває на станцію Житомир о 20.56 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 14 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 55 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 19 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6463 Коростень - Житомир пролягає по таким станціям як Коростень-Житомирський, Чолівка, Білошиці, Ушомир, Лісівщина, Красносілка, Нова Борова, Фасова, Галинівка, Топорище, Андріївка, Горбаші, Строковиці.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Ціна квитка на електричку Коростень – Житомир складає 30.00 гривень. Відстань між станціями – 80.4 км. Залежно від області України, формуванням розкладу електрички займається одна з залізничних компаній - Південно-Західна, Південна, Одеська,Придніпровська, Львівська та Донецька залізниця.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Коростень 18.42
Коростень-Житомирський 18.51 1 хв  18.52 9 хв 
Чолівка 18.56 1 хв  18.57 14 хв 
Білошиці 19.05 1 хв  19.06 23 хв 
Ушомир 19.12 5 хв  19.17 30 хв 
Лісівщина 19.24 1 хв  19.25 42 хв 
Красносілка 19.31 1 хв  19.32 49 хв 
Нова Борова 19.42 2 хв  19.44 1 г 
Фасова 19.55 1 хв  19.56 1 г  13 хв 
Галинівка 20.02 1 хв  20.03 1 г  20 хв 
Топорище 20.09 1 хв  20.10 1 г  27 хв 
Андріївка 20.15 1 хв  20.16 1 г  33 хв 
Горбаші 20.22 2 хв  20.24 1 г  40 хв 
Строковиці 20.37 1 хв  20.38 1 г  55 хв 
Житомир 20.56 2 г  14 хв 

У розкладі поїзда 6463 Коростень — Житомир можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031 
Червень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930