У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6463 Коростень — Житомир Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Коростень - Житомир номер 6463 відправляється зі станції Коростень о 18.12 і прибуває на станцію Житомир о 20.22 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 10 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 50 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 20 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає по таким станціям як Коростень-Житомирський, Чолівка, Білошиці, Ушомир, Лісівщина, Красносілка, Нова Борова, Фасова, Галинівка, Топорище, Андріївка, Горбаші, Строковиці.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Коростень 18.12
Коростень-Житомирський 18.21 1 хв  18.22 9 хв 
Чолівка 18.26 1 хв  18.27 14 хв 
Білошиці 18.35 1 хв  18.36 23 хв 
Ушомир 18.42 1 хв  18.43 30 хв 
Лісівщина 18.50 1 хв  18.51 38 хв 
Красносілка 18.57 5 хв  19.02 45 хв 
Нова Борова 19.12 2 хв  19.14 1 г 
Фасова 19.25 1 хв  19.26 1 г  13 хв 
Галинівка 19.32 1 хв  19.33 1 г  20 хв 
Топорище 19.39 1 хв  19.40 1 г  27 хв 
Андріївка 19.45 1 хв  19.46 1 г  33 хв 
Горбаші 19.52 2 хв  19.54 1 г  40 хв 
Строковиці 20.05 2 хв  20.07 1 г  53 хв 
Житомир 20.22 2 г  10 хв 

У розкладі поїзда 6463 Коростень — Житомир можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Листопад 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930    
Грудень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031