У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6463 Коростень — Житомир Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) Коростень - Житомир номер 6463 відправляється зі станції Коростень о 18.42 і прибуває на станцію Житомир о 20.51 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 2 г 9 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 13 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 50 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 19 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6463 Коростень - Житомир пролягає по таким станціям як Коростень-Житомирський, Чолівка, Білошиці, Ушомир, Лісівщина, Красносілка, Нова Борова, Фасова, Галинівка, Топорище, Андріївка, Горбаші, Строковиці.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Коростень 18.42
Коростень-Житомирський 18.51 1 хв  18.52 9 хв 
Чолівка 18.56 1 хв  18.57 14 хв 
Білошиці 19.05 1 хв  19.06 23 хв 
Ушомир 19.12 5 хв  19.17 30 хв 
Лісівщина 19.24 1 хв  19.25 42 хв 
Красносілка 19.31 1 хв  19.32 49 хв 
Нова Борова 19.42 2 хв  19.44 1 г 
Фасова 19.55 1 хв  19.56 1 г  13 хв 
Галинівка 20.02 1 хв  20.03 1 г  20 хв 
Топорище 20.09 1 хв  20.10 1 г  27 хв 
Андріївка 20.15 1 хв  20.16 1 г  33 хв 
Горбаші 20.22 2 хв  20.24 1 г  40 хв 
Строковиці 20.35 1 хв  20.36 1 г  53 хв 
Житомир 20.51 2 г  9 хв 

У розкладі поїзда 6463 Коростень — Житомир можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930