У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Білошиці
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Білошиці:

Актуальний розклад електричок по станції Білошиці містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Білошиці з такими станціями і населеними пунктами як Коростень, Житомир. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 19 г 06 хв до пункту призначення Житомир. Найближчі станції та зупинні пункти Ушомир, Чолівка. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Білошиці відправляються або прибувають ввечері - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Коростень - Житомир. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Білошиці відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6460 Житомир Коростень 06.50 1 хв  06.51 Курсує щоденно - переглянути
6463 Коростень Житомир 19.05 1 хв  19.06 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Білошиці можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Білошиці