У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6503 П'ятихатки-Пас. — Рокувата Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6503 сполученням П'ятихатки-Пас. - Рокувата відправляється зі станції П'ятихатки-Пас. о 06.03 і прибуває на станцію Рокувата о 07.30 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 27 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 20 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 7 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Жовті Води 1, Савро, 27 Км, Зав'ялівка, Кам'яне Поле, Саксагань, 54 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
П'ятихатки-Пас. 06.03
Жовті Води 1 06.15 1 хв  06.16 12 хв 
Савро 06.29 1 хв  06.30 26 хв 
27 Км 06.43 1 хв  06.44 40 хв 
Зав'ялівка 06.48 1 хв  06.49 45 хв 
Кам'яне Поле 07.00 1 хв  07.01 57 хв 
Саксагань 07.16 1 хв  07.17 1 г  13 хв 
54 Км 07.23 1 хв  07.24 1 г  20 хв 
Рокувата 07.30 1 г  27 хв 

У розкладі поїзда 6503 П'ятихатки-Пас. — Рокувата можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Вересень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930