У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Зав'ялівка
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Зав'ялівка:

Актуальний розклад електричок по станції Зав'ялівка містить всього 6 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Зав'ялівка з такими станціями і населеними пунктами як Кривий Ріг-Головний, Рокувата, П'ятихатки-Пас., Тимкове. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 21 г 50 хв до пункту призначення П'ятихатки-Пас.. Найближчі станції та зупинні пункти 27 Км, Кам'яне Поле. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Зав'ялівка відправляються або прибувають вранці - 4 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як П'ятихатки-Пас. - Рокувата, П'ятихатки-Пас. - Кривий Ріг-Головний, Тимкове - П'ятихатки-Пас.. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Зав'ялівка відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6501 П'ятихатки Кривий Ріг 05.18 1 хв  05.19 Курсує щоденно - переглянути
6503 П'ятихатки Рокувата 06.48 1 хв  06.49 Курсує по особливому графіку - переглянути
6504 Рокувата П'ятихатки 08.57 2 хв  08.59 Курсує по особливому графіку - переглянути
6466 Тимкове П'ятихатки 09.51 1 хв  09.52 Курсує по особливому графіку - переглянути
6509 П'ятихатки Тимкове 17.47 1 хв  17.48 Курсує по особливому графіку - переглянути
6512 Кривий Ріг П'ятихатки 21.49 1 хв  21.50 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Зав'ялівка можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Зав'ялівка