У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

П'ятихатки - Рокувата
розклад поїздів та електричок

Інформація про розклад поїздів та електричок П'ятихатки - Рокувата:

Розклад поїздів і електричок П'ятихатки - Рокувата на даний момент включає поїздів далекого прямування - 2, електричок (приміських поїздів, дизелів) - 4. Перший поїзд відправляється зі станції П'ятихатки вранці о 04 г 20 хв і прибуває на кінцеву станцію о 05 г 52 хв. Останній поїзд відправляється зі станції П'ятихатки о 16 г 34 хв і прибуває днем в пункт призначення. Згідно з розкладом, середній час в дорозі від пункту відправлення П'ятихатки до пункту прибуття Рокувата становить 1 г 27 хв: найшвидший поїзд їде 1 г 18 хв, найповільніший - знаходиться в дорозі 1 г 35 хв.
Деякі поїзди від станції П'ятихатки до станції Рокувата курсують по окремих днях.
Поїзди, що прямують за маршрутом П'ятихатки - Рокувата проїжджають через такі станції і населені пункти як: Жовті Води 1, 27 Км, Кам'яне Поле, 54 Км.
Розклад поїздів і електричок за маршрутом П'ятихатки - Рокувата, показане тут, регулярно оновлюється і завжди доступні літній і зимовий розклад.
Купити квитки на поїзд П'ятихатки - Рокувата можна в касі найближчого вокзалу або онлайн, а на електричку  - тільки в квитковій касі вокзалу.

Квитки

Від станції П'ятихатки до станції Рокувата можна доїхати потягом далекого сполучення і електричкою (приміським поїздом). Ціна квитка на поїзд П'ятихатки Рокувата починається від 113.97 гривень. Квиток на електричку коштує 25.00 гривень. Потяги України обслуговуються Укрзалізницею, а електрички - регіональними підрозділами цієї компанії (Львівська, Південно-Західна, Південна, Одеська, Придніпровська, Донецька).

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів та електричок по маршруту П'ятихатки -Рокувата можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту П'ятихатки — Рокувата

Можете переглянути поїзди і електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати поїзди і електрички(приміські поїзди) по маршруту Рокувата — П'ятихатки

За маршрутом П'ятихатки - Рокувата курсують
як поїзди далекого прямування,
так і електрички(приміські поїзди):

Показати тільки поїзди сполученням П'ятихатки - Рокувата Показати тільки електрички сполученням П'ятихатки - Рокувата