У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6504 Рокувата — П'ятихатки Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Рокувата - П'ятихатки номер 6504 відправляється зі станції Рокувата о 08.07 і прибуває на станцію П'ятихатки-Пас. о 09.52 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 45 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 35 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 10 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6504 Рокувата - П'ятихатки пролягає по таким станціям як 54 Км, Саксагань, Кам'яне Поле, Зав'ялівка, 27 Км, Савро, Жовті Води 1.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Рокувата 08.07
54 Км 08.13 1 хв  08.14 6 хв 
Саксагань 08.21 1 хв  08.22 14 хв 
Кам'яне Поле 08.38 2 хв  08.40 31 хв 
Зав'ялівка 08.57 2 хв  08.59 50 хв 
27 Км 09.04 1 хв  09.05 57 хв 
Савро 09.20 2 хв  09.22 1 г  13 хв 
Жовті Води 1 09.37 1 хв  09.38 1 г  30 хв 
П'ятихатки-Пас. 09.52 1 г  45 хв 

У розкладі поїзда 6504 Рокувата — П'ятихатки-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Листопад 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930