У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6504 Рокувата — П'ятихатки-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6504 сполученням Рокувата - П'ятихатки-Пас. відправляється зі станції Рокувата о 08.07 і прибуває на станцію П'ятихатки-Пас. о 09.52 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 45 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 35 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 10 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як 54 Км, Саксагань, Кам'яне Поле, Зав'ялівка, 27 Км, Савро, Жовті Води 1.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Рокувата 08.07
54 Км 08.13 1 хв  08.14 6 хв 
Саксагань 08.21 1 хв  08.22 14 хв 
Кам'яне Поле 08.38 2 хв  08.40 31 хв 
Зав'ялівка 08.57 2 хв  08.59 50 хв 
27 Км 09.04 1 хв  09.05 57 хв 
Савро 09.20 2 хв  09.22 1 г  13 хв 
Жовті Води 1 09.37 1 хв  09.38 1 г  30 хв 
П'ятихатки-Пас. 09.52 1 г  45 хв 

У розкладі поїзда 6504 Рокувата — П'ятихатки-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Березень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031   
Квітень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930