У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6504 Рокувата — П'ятихатки Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Рокувата - П'ятихатки номер 6504 відправляється зі станції Рокувата о 08.14 і прибуває на станцію П'ятихатки-Пас. о 10.02 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 48 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 36 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 12 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6504 Рокувата - П'ятихатки пролягає по таким станціям як 54 Км, Саксагань, Кам'яне Поле, Зав'ялівка, 27 Км, Савро, Жовті Води 1.
Приміський поїзд(електричка) курсує не кожен день, а за особливим графіком.

Ціна квитка на електричку Рокувата – П'ятихатки-Пас. складає 25.00 гривень. Відстань між станціями – 57.0 км. Залежно від області України, формуванням розкладу електрички займається одна з залізничних компаній - Південно-Західна, Південна, Одеська,Придніпровська, Львівська та Донецька залізниця.

Розклад

Поїзд № 6504 (Рокувата – П'ятихатки) у добу 26, 27, 28 березня 2024 року пропустити наступним розкладом: Рокувата 08.14 пл.54км 08.21- 08.22 Саксагань 08.29-08.30 Пост 46км 08.36 Кам'яне Поле 08.46- 08.47 Пост 34км 08.57 Зав'ялівка 09.05-09.29 пл.27км 09.34-09.35 Пост 25км 09.40 Савро 09.50-09.51 Жовті Води-1 10.05-10.06 Пост 5км 10.13 П'ятихатки 10.20.

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Рокувата 08.14
54 Км 08.21 1 хв  08.22 7 хв 
Саксагань 08.29 1 хв  08.30 15 хв 
Кам'яне Поле 08.46 1 хв  08.47 32 хв 
Зав'ялівка 09.05 6 хв  09.11 51 хв 
27 Км 09.16 1 хв  09.17 1 г  2 хв 
Савро 09.32 1 хв  09.33 1 г  18 хв 
Жовті Води 1 09.47 1 хв  09.48 1 г  33 хв 
П'ятихатки-Пас. 10.02 1 г  48 хв 

У розкладі поїзда 6504 Рокувата — П'ятихатки-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Березень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
Квітень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930