У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Рокувата - П'ятихатки
розклад поїздів та електричок

Інформація про розклад поїздів та електричок Рокувата - П'ятихатки:

Розклад поїздів і електричок Рокувата - П'ятихатки на даний момент включає поїздів далекого прямування - 1, електричок (приміських поїздів, дизелів) - 4. Перший поїзд відправляється зі станції Рокувата вранці о 08 г 14 хв і прибуває на кінцеву станцію о 09 г 57 хв. Останній поїзд відправляється зі станції Рокувата о 21 г 07 хв і прибуває ввечері в пункт призначення. Згідно з розкладом, середній час в дорозі від пункту відправлення Рокувата до пункту прибуття П'ятихатки становить 1 г 29 хв: найшвидший поїзд їде 1 г 9 хв, найповільніший - знаходиться в дорозі 1 г 43 хв.
Деякі поїзди від станції Рокувата до станції П'ятихатки курсують по окремих днях.
Поїзди, що прямують за маршрутом Рокувата - П'ятихатки проїжджають через такі станції і населені пункти як: 54 Км, Кам'яне Поле, 27 Км, Жовті Води 1.
Розклад поїздів і електричок за маршрутом Рокувата - П'ятихатки, показане тут, регулярно оновлюється і завжди доступні літній і зимовий розклад.
Купити квитки на поїзд Рокувата - П'ятихатки можна в касі найближчого вокзалу або онлайн, а на електричку  - тільки в квитковій касі вокзалу.

Квитки

Від станції Рокувата до станції П'ятихатки можна доїхати потягом далекого сполучення і електричкою (приміським поїздом). Квиток на електричку коштує 25.00 гривень. Потяги України обслуговуються Укрзалізницею, а електрички - регіональними підрозділами цієї компанії (Львівська, Південно-Західна, Південна, Одеська, Придніпровська, Донецька).

Популярні напрямки:

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі поїздів та електричок по маршруту Рокувата -П'ятихатки можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий .

Додаткові опції для маршруту Рокувата — П'ятихатки

Можете переглянути поїзди і електрички(приміські поїзди) в зворотньому напрямку:

Показати поїзди і електрички(приміські поїзди) по маршруту П'ятихатки — Рокувата

За маршрутом Рокувата - П'ятихатки курсують
як поїзди далекого прямування,
так і електрички(приміські поїзди):

Показати тільки поїзди сполученням Рокувата - П'ятихатки Показати тільки електрички сполученням Рокувата - П'ятихатки