У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6507 П'ятихатки — Рокувата Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) П'ятихатки - Рокувата номер 6507 відправляється зі станції П'ятихатки-Пас. о 12.58 і прибуває на станцію Рокувата о 14.25 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 27 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 20 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 7 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6507 П'ятихатки - Рокувата пролягає по таким станціям як Жовті Води 1, Савро, 27 Км, Зав'ялівка, Кам'яне Поле, Саксагань, 54 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Ціна квитка на електричку П'ятихатки-Пас. – Рокувата складає 25.00 гривень. Відстань між станціями – 57.0 км. Залежно від області України, формуванням розкладу електрички займається одна з залізничних компаній - Південно-Західна, Південна, Одеська,Придніпровська, Львівська та Донецька залізниця.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
П'ятихатки-Пас. 12.58
Жовті Води 1 13.10 1 хв  13.11 12 хв 
Савро 13.24 1 хв  13.25 26 хв 
27 Км 13.38 1 хв  13.39 40 хв 
Зав'ялівка 13.44 1 хв  13.45 46 хв 
Кам'яне Поле 13.56 1 хв  13.57 58 хв 
Саксагань 14.09 1 хв  14.10 1 г  11 хв 
54 Км 14.17 1 хв  14.18 1 г  19 хв 
Рокувата 14.25 1 г  27 хв 

У розкладі поїзда 6507 П'ятихатки-Пас. — Рокувата можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Лютий 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
26272829  
Березень 2024
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031