У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6507 П'ятихатки — Рокувата Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) П'ятихатки - Рокувата номер 6507 відправляється зі станції П'ятихатки-Пас. о 13.30 і прибуває на станцію Рокувата о 14.47 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 17 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 10 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 7 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6507 П'ятихатки - Рокувата пролягає по таким станціям як Жовті Води 1, Савро, 27 Км, Зав'ялівка, Кам'яне Поле, Саксагань, 54 Км.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
П'ятихатки-Пас. 13.30
Жовті Води 1 13.40 1 хв  13.41 10 хв 
Савро 13.52 1 хв  13.53 22 хв 
27 Км 14.02 1 хв  14.03 32 хв 
Зав'ялівка 14.07 1 хв  14.08 37 хв 
Кам'яне Поле 14.19 1 хв  14.20 49 хв 
Саксагань 14.32 1 хв  14.33 1 г  2 хв 
54 Км 14.39 1 хв  14.40 1 г  9 хв 
Рокувата 14.47 1 г  17 хв 

У розкладі поїзда 6507 П'ятихатки-Пас. — Рокувата можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Жовтень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Листопад 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
 123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930