У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6508 Рокувата — П'ятихатки-Пас. Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Денний приміський поїзд(електричка) номер 6508 сполученням Рокувата - П'ятихатки-Пас. відправляється зі станції Рокувата о 15.07 і прибуває на станцію П'ятихатки-Пас. о 16.23 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 1 г 16 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 7 зупинках. Приблизний час руху становить 1 г 9 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 0 г 7 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як 54 Км, Саксагань, Кам'яне Поле, Зав'ялівка, 27 Км, Савро, Жовті Води 1.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Рокувата 15.07
54 Км 15.15 1 хв  15.16 8 хв 
Саксагань 15.21 1 хв  15.22 14 хв 
Кам'яне Поле 15.33 1 хв  15.34 26 хв 
Зав'ялівка 15.44 1 хв  15.45 37 хв 
27 Км 15.49 1 хв  15.50 42 хв 
Савро 15.59 1 хв  16.00 52 хв 
Жовті Води 1 16.11 1 хв  16.12 1 г  4 хв 
П'ятихатки-Пас. 16.23 1 г  16 хв 

У розкладі поїзда 6508 Рокувата — П'ятихатки-Пас. можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031