У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6517-6518 Мукачево — Сянки Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Мукачево - Сянки номер 6517-6518 відправляється зі станції Мукачево о 05.20 і прибуває на станцію Сянки о 11.36 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 6 г 16 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 52 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 23 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 53 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6517-6518 Мукачево - Сянки пролягає по таким станціям як Ровне, Есень-платформа, Цеглівка, ЛВЧ-5, Ужгород, Кам'яниця, Дубриничі, Забрідь, Жорнава, Волосянка-Закарпатська.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Мукачево 05.20
Мукачево-Перевалочна 05.24 1 хв  05.25 4 хв 
Ключарки 05.30 1 хв  05.31 10 хв 
Страбичово 05.38 1 хв  05.39 18 хв 
Баркасове 05.46 1 хв  05.47 26 хв 
Ровне 05.51 1 хв  05.52 31 хв 
1727 Км 05.59 1 хв  06.00 39 хв 
Батьово 06.04 2 хв  06.06 44 хв 
Свобода 06.10 1 хв  06.11 50 хв 
Есень 06.16 1 хв  06.17 56 хв 
Есень-платформа 06.21 1 хв  06.22 1 г  1 хв 
Мінеральне 06.27 1 хв  06.28 1 г  7 хв 
Чоп-Перев. 06.33 1 хв  06.34 1 г  13 хв 
Чоп 06.37 20 хв  06.57 1 г  17 хв 
Дачна 07.04 1 хв  07.05 1 г  44 хв 
Цеглівка 07.09 1 хв  07.10 1 г  49 хв 
Струмківка 07.13 1 хв  07.14 1 г  53 хв 
Холмок 07.20 1 хв  07.21 2 г 
ЛВЧ-5 07.26 1 хв  07.27 2 г  6 хв 
Ужгород 07.30 15 хв  07.45 2 г  10 хв 
ЛВЧ-5 07.47 1 хв  07.48 2 г  27 хв 
Пункт МПРВ 07.50 1 хв  07.51 2 г  30 хв 
Ужгород-2 07.55 10 хв  08.05 2 г  35 хв 
Пункт МПРВ 08.09 1 хв  08.10 2 г  49 хв 
ЛВЧ-5 08.12 1 хв  08.13 2 г  52 хв 
Ужгород 08.15 15 хв  08.30 2 г  55 хв 
Доманинці 08.36 1 хв  08.37 3 г  16 хв 
Оноківці 08.40 1 хв  08.41 3 г  20 хв 
Невицьке 08.45 1 хв  08.46 3 г  25 хв 
Невицьке-Підзамок 08.49 1 хв  08.50 3 г  29 хв 
Кам'яниця 08.52 1 хв  08.53 3 г  32 хв 
Ворочево 08.59 1 хв  09.00 3 г  39 хв 
Перечин 09.04 1 хв  09.05 3 г  44 хв 
Зарічево 09.12 1 хв  09.13 3 г  52 хв 
Дубриничі(пл) 09.17 1 хв  09.18 3 г  57 хв 
Дубриничі 09.20 1 хв  09.21 4 г 
Мірча 09.25 1 хв  09.26 4 г  5 хв 
Малий Березний 09.30 1 хв  09.31 4 г  10 хв 
Школа-інтернат 09.35 1 хв  09.36 4 г  15 хв 
Великий Березний 09.39 2 хв  09.41 4 г  19 хв 
Забрідь 09.47 1 хв  09.48 4 г  27 хв 
Пороги 09.51 1 хв  09.52 4 г  31 хв 
Соля 10.01 1 хв  10.02 4 г  41 хв 
202 Км 10.08 1 хв  10.09 4 г  48 хв 
Кострино 10.12 1 хв  10.13 4 г  52 хв 
Жорнава 10.23 4 хв  10.27 5 г  3 хв 
Загорб 10.31 1 хв  10.32 5 г  11 хв 
Ставне-2 10.37 1 хв  10.38 5 г  17 хв 
Ставне 10.42 1 хв  10.43 5 г  22 хв 
Луг 10.52 1 хв  10.53 5 г  32 хв 
Волосянка-Закарпатська 10.59 1 хв  11.00 5 г  39 хв 
Ужок 11.05 1 хв  11.06 5 г  45 хв 
Щербин 11.18 1 хв  11.19 5 г  58 хв 
Сянки 11.36 6 г  16 хв 

У розкладі поїзда 6517-6518 Мукачево — Сянки можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Вересень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
2627282930 
Жовтень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
     12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31