У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6517-6518 Мукачево — Сянки Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) Мукачево - Сянки номер 6517-6518 відправляється зі станції Мукачево о 05.20 і прибуває на станцію Сянки о 11.36 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 6 г 16 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 52 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 23 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 1 г 53 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) 6517-6518 Мукачево - Сянки пролягає по таким станціям як Ровне, Есень-платформа, Цеглівка, ЛВЧ-5, Ужгород, Кам'яниця, Дубриничі, Забрідь, Жорнава, Волосянка-Закарпатська.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Мукачево 05.20
Мукачево-Перевалочна 05.24 1 хв  05.25 4 хв 
Ключарки 05.30 1 хв  05.31 10 хв 
Страбичово 05.38 1 хв  05.39 18 хв 
Баркасове 05.46 1 хв  05.47 26 хв 
Ровне 05.51 1 хв  05.52 31 хв 
1727 Км 05.59 1 хв  06.00 39 хв 
Батьово 06.04 2 хв  06.06 44 хв 
Свобода 06.10 1 хв  06.11 50 хв 
Есень 06.16 1 хв  06.17 56 хв 
Есень-платформа 06.21 1 хв  06.22 1 г  1 хв 
Мінеральне 06.27 1 хв  06.28 1 г  7 хв 
Чоп-Перев. 06.33 1 хв  06.34 1 г  13 хв 
Чоп 06.37 20 хв  06.57 1 г  17 хв 
Дачна 07.04 1 хв  07.05 1 г  44 хв 
Цеглівка 07.09 1 хв  07.10 1 г  49 хв 
Струмківка 07.13 1 хв  07.14 1 г  53 хв 
Холмок 07.20 1 хв  07.21 2 г 
ЛВЧ-5 07.26 1 хв  07.27 2 г  6 хв 
Ужгород 07.30 15 хв  07.45 2 г  10 хв 
ЛВЧ-5 07.47 1 хв  07.48 2 г  27 хв 
Пункт МПРВ 07.50 1 хв  07.51 2 г  30 хв 
Ужгород-2 07.55 10 хв  08.05 2 г  35 хв 
Пункт МПРВ 08.09 1 хв  08.10 2 г  49 хв 
ЛВЧ-5 08.12 1 хв  08.13 2 г  52 хв 
Ужгород 08.15 15 хв  08.30 2 г  55 хв 
Доманинці 08.36 1 хв  08.37 3 г  16 хв 
Оноківці 08.40 1 хв  08.41 3 г  20 хв 
Невицьке 08.45 1 хв  08.46 3 г  25 хв 
Невицьке-Підзамок 08.49 1 хв  08.50 3 г  29 хв 
Кам'яниця 08.52 1 хв  08.53 3 г  32 хв 
Ворочево 08.59 1 хв  09.00 3 г  39 хв 
Перечин 09.04 1 хв  09.05 3 г  44 хв 
Зарічево 09.12 1 хв  09.13 3 г  52 хв 
Дубриничі(пл) 09.17 1 хв  09.18 3 г  57 хв 
Дубриничі 09.20 1 хв  09.21 4 г 
Мірча 09.25 1 хв  09.26 4 г  5 хв 
Малий Березний 09.30 1 хв  09.31 4 г  10 хв 
Школа-інтернат 09.35 1 хв  09.36 4 г  15 хв 
Великий Березний 09.39 2 хв  09.41 4 г  19 хв 
Забрідь 09.47 1 хв  09.48 4 г  27 хв 
Пороги 09.51 1 хв  09.52 4 г  31 хв 
Соля 10.01 1 хв  10.02 4 г  41 хв 
202 Км 10.08 1 хв  10.09 4 г  48 хв 
Кострино 10.12 1 хв  10.13 4 г  52 хв 
Жорнава 10.23 4 хв  10.27 5 г  3 хв 
Загорб 10.31 1 хв  10.32 5 г  11 хв 
Ставне-2 10.37 1 хв  10.38 5 г  17 хв 
Ставне 10.42 1 хв  10.43 5 г  22 хв 
Луг 10.52 1 хв  10.53 5 г  32 хв 
Волосянка-Закарпатська 10.59 1 хв  11.00 5 г  39 хв 
Ужок 11.05 1 хв  11.06 5 г  45 хв 
Щербин 11.18 1 хв  11.19 5 г  58 хв 
Сянки 11.36 6 г  16 хв 

У розкладі поїзда 6517-6518 Мукачево — Сянки можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Травень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Червень 2022
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930