У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

6517-6518 Мукачево — Сянки Приміський поїзд(електричка)


Інформація про розклад приміського поїзда(електрички):

Ранковий приміський поїзд(електричка) номер 6517-6518 сполученням Мукачево - Сянки відправляється зі станції Мукачево о 05.20 і прибуває на станцію Сянки о 11.30 за місцевим часом, час в дорозі - 0 д 6 г 10 хв. По дорозі приміський поїзд(електричка) зупиняється на 46 зупинках. Приблизний час руху становить 4 г 8 хв, а сумарний час зупинок по дорозі - 2 г 2 хв. Маршрут приміського поїзда(електрички) пролягає через такі станції як Баркасове, Свобода, Чоп-Перев., Струмківка, Доманинці, Кам'яниця, Дубриничі(пл), Школа-інтернат, Соля, Загорб, Волосянка-Закарпатська.
Приміський поїзд(електричка) курсує щоденно.

Розклад

Станція Прибуття Зупинка Відправлення В дорозі
Мукачево 05.20
Мукачево-Перевалочна 05.24 1 хв  05.25 4 хв 
Ключарки 05.30 1 хв  05.31 10 хв 
Страбичово 05.38 1 хв  05.39 18 хв 
Баркасове 05.47 1 хв  05.48 27 хв 
Ровне 05.52 1 хв  05.53 32 хв 
1727 Км 06.00 1 хв  06.01 40 хв 
Батьово 06.05 5 хв  06.10 45 хв 
Свобода 06.14 1 хв  06.15 54 хв 
Есень 06.20 1 хв  06.21 1 г 
Есень-платформа 06.24 1 хв  06.25 1 г  4 хв 
Мінеральне 06.30 1 хв  06.31 1 г  10 хв 
Чоп-Перев. 06.35 1 хв  06.36 1 г  15 хв 
Чоп 06.39 15 хв  06.54 1 г  19 хв 
Дачна 07.01 1 хв  07.02 1 г  41 хв 
Цеглівка 07.06 1 хв  07.07 1 г  46 хв 
Струмківка 07.10 1 хв  07.11 1 г  50 хв 
Холмок 07.17 1 хв  07.18 1 г  57 хв 
ЛВЧ-5 07.23 1 хв  07.24 2 г  3 хв 
Ужгород 07.27 58 хв  08.25 2 г  7 хв 
Доманинці 08.31 2 хв  08.33 3 г  11 хв 
Оноківці 08.36 1 хв  08.37 3 г  16 хв 
Невицьке 08.41 1 хв  08.42 3 г  21 хв 
Невицьке-Підзамок 08.45 1 хв  08.46 3 г  25 хв 
Кам'яниця 08.48 1 хв  08.49 3 г  28 хв 
Ворочево 08.56 1 хв  08.57 3 г  36 хв 
Перечин 09.01 1 хв  09.02 3 г  41 хв 
Зарічево 09.09 1 хв  09.10 3 г  49 хв 
Дубриничі(пл) 09.14 1 хв  09.15 3 г  54 хв 
Дубриничі 09.17 1 хв  09.18 3 г  57 хв 
Мірча 09.22 1 хв  09.23 4 г  2 хв 
Малий Березний 09.27 1 хв  09.28 4 г  7 хв 
Школа-інтернат 09.32 1 хв  09.33 4 г  12 хв 
Великий Березний 09.37 1 хв  09.38 4 г  17 хв 
Забрідь 09.44 1 хв  09.45 4 г  24 хв 
Пороги 09.48 1 хв  09.49 4 г  28 хв 
Соля 09.58 1 хв  09.59 4 г  38 хв 
202 Км 10.05 1 хв  10.06 4 г  45 хв 
Кострино 10.09 1 хв  10.10 4 г  49 хв 
Жорнава 10.20 1 хв  10.21 5 г 
Загорб 10.25 1 хв  10.26 5 г  5 хв 
Ставне-2 10.31 1 хв  10.32 5 г  11 хв 
Ставне 10.36 1 хв  10.37 5 г  16 хв 
Луг 10.46 1 хв  10.47 5 г  26 хв 
Волосянка-Закарпатська 10.53 1 хв  10.54 5 г  33 хв 
Ужок 10.59 1 хв  11.00 5 г  39 хв 
Щербин 11.12 1 хв  11.13 5 г  52 хв 
Сянки 11.30 6 г  10 хв 

У розкладі поїзда 6517-6518 Мукачево — Сянки можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний у розкладі - місцевий.

Графік руху по станції

Липень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
   1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031
Серпень 2021
Пн Вт Ср Чт Пт Сб Вс
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031