У розкладах вказано
МІСЦЕВИЙ ЧАС!

Пункт МПРВ
розклад електричок (приміських поїздів)

Інформація про розклад електричок (приміських поїздів) по станції Пункт МПРВ:

Актуальний розклад електричок по станції Пункт МПРВ містить всього 2 електричок (приміських поїздів), які з'єднують Пункт МПРВ з такими станціями і населеними пунктами як Сянки, Мукачево. Згідно з розкладом, остання електричка (приміський поїзд) відправляється о 19 г 50 хв до пункту призначення Мукачево. Найближчі станції та зупинні пункти Ужгород-2, ЛВЧ-5. Для всіх маршрутів по вищезазначеним населеним пунктам доступна повна інформація про розкладі - час відправлення, час прибуття, маршрути і інша корисна інформація. При плануванні поїздки варто звернути увагу на те, що найчастіше електрички на станції Пункт МПРВ відправляються або прибувають ввечері - 1 електропоїздів (приміських поїздів, дизелів) різних напрямків, такими сполученнями як Сянки - Мукачево. Регулярно оновлюваний розклад електричок (приміських поїздів) по станції Пункт МПРВ відображено на цій сторінці.

Популярні напрямки:

Тип Номер Маршрут Прибуття Зупинка Відправлення Графік
6517-6518 Мукачево Сянки 07.50 1 хв  07.51 Курсує щоденно - переглянути
6547-6548 Сянки Мукачево 19.49 1 хв  19.50 Курсує щоденно - переглянути

Виконано пошук без зазначення дати. Показані всі поїзди, в тому числі які курсують нещоденно. Для уточнення дати, заповніть відповідне поле в формі пошуку.

У розкладі електричок (приміських поїздів) по станції Пункт МПРВ можливі поточні зміни. Радимо уточнювати інформацію в довідковій службі вашого вокзалу. Звертаємо вашу увагу на те, що час, вказаний в розкладах - місцевий.

Додаткові опції для станції Пункт МПРВ